Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy a gyermekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a gyermektelen nők aranyat érnek?

Figyelt kérdés
Ez akkora hazugság, minthogy én vagyok a római pápa. Akár merre megyek, nézek, közösségi oldalakon is mást sem latok, hogy férfiak sok esetben gyerekes nőkkel kerülnek kapcsolatra. Az sem baj, ha a nőnek több, akár öt gyereke is van,mégis úgy viszik őket, mint a cukrot. Ez miért van? Elvileg pl. mellettem labdába se tudnának rúgni, az alakom még mindig nagyon jó, szép, feszes minden, nincsenek striáim. Vagy ez kell nektek? Ennyire sok lelki sérült férfi lenne? Sok magamhoz hasonló, csinos, egyedülálló gyerek nélküli nőt látok szintén, mielőtt még letámadnátok és ők is egyedül vannak.
júl. 19. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te vagy válogatós, egy gyermekes nő meg nem annyira. Ezt sértő szándék nélkül írom, én egyedülálló gyermekes nő vagyok, és bevallom, válogatós vagyok, amolyan kivételként a többi gyermekes nővel ellentétben. Tudom, hogy ezért vagyok egyedül.
júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor számít, hogy van-e gyerek, ha a férfi kifejezetten nem szereti a gyerekeket, vagy csak sajátot akar nevelni, de a legtöbb esetben az számít, terszik-e neki az adott nő.

Én gyerektelen vagyok, 30-as, striás, narancsbőrös lapos popsival és 20 éves korom óta a kapcsolataim között konkrétan 2-3 napig voltam szingli (és válogatok, mindig helyes pasijaim vannak). 10-ből 9 pasit nem zavarja, ha nem minden tökéletesen feszes a nőn.

júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 bol mindig 1 ferfinak az erdeklodeset varod a tobbi 9 meg torlodik az agyadbol ..
júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert igaz, hogy ezek is már használtak, de valószínűleg még nem kipróbáltak.
júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!