Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy a gyermekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a gyermektelen nők aranyat érnek?

Figyelt kérdés
Ez akkora hazugság, minthogy én vagyok a római pápa. Akár merre megyek, nézek, közösségi oldalakon is mást sem latok, hogy férfiak sok esetben gyerekes nőkkel kerülnek kapcsolatra. Az sem baj, ha a nőnek több, akár öt gyereke is van,mégis úgy viszik őket, mint a cukrot. Ez miért van? Elvileg pl. mellettem labdába se tudnának rúgni, az alakom még mindig nagyon jó, szép, feszes minden, nincsenek striáim. Vagy ez kell nektek? Ennyire sok lelki sérült férfi lenne? Sok magamhoz hasonló, csinos, egyedülálló gyerek nélküli nőt látok szintén, mielőtt még letámadnátok és ők is egyedül vannak.
júl. 19. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Azért nem csak ezen az egy tényezőn múlik minden. Mondom ezt szintén egyedülálló, gyermektelen nőként.
júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Sok pasit vonzok én is gyermektelenként de nem hiszem hogy aranyban mérnének. Maximum azok akik szintén gyermektelen férfiak.
júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak arra gondolnak, hogy gyerekes nővel általában együtt járnak a gyerek(ek) és az ex is, ami azért bonyolítja a dolgokat és tök érthető módon sokaknak ez nem is fekszik, de semmi köze ahhoz, hogy striák vannak-e meg mi hol feszes és hol nem. A lelki sérültség meg más kérdés, nyilván nem tökéletes a társadalmunk.
júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Mikor arra mennek hogy leitatni es diszkoban meghúzni a mosdóban a csajokat? Meg az ukrán menekultek voltak itt nemrég a favorit hogy ugyse tud mit csinálni hátha kényszerbol akkor összejön vmi magyarral. Meg a feleség mellett csak szerető kispadot kapnak? Meg stb?
júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Talán könnyebb őket szívatnj mert egy gyerekes anya nem most jött le a falvédőről.
júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

A környezetemben egy gyerektelen nőt se ismerek. Ritka, mint a fehér holló.

Talán ezért is állnak össze anyákkal, nem a csodára várnak..

júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Itt mindig attol fugg kiknek a figyelmere vagysz. Nyilvan sarkitasz mert rengetegen eszre vettek es bokoltak mar, de te oket lathatatlannak tartod.
júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
SOha nem hallottam ezt a mondást.
júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Ki mond ilyet? Soha nem hallottam.

Egy nő vagy vonzó, vagy nem, gyerek ide vagy oda. Nyilván könnyebb a kapcsolat olyannal akinek még nincs gyereke, de ez még azért kevés. Te pl annyit éreztél fontosnak megosztani magadról, hogy nincs striád meg gyereked. Ja, meg hogy a lelkisérült férfiak hibája hogy neked nincs faszid (sem). Hát nem lettél szimpatikus. Érted, lehet élőben is ellenszenves vagy sokaknak, aztán akkor persze hogy inkább választanak mást. Még ha van is gyereke.

júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Neked talán vannak striáid utolsó, hogy ezt így kiemelted?

Képzeld nem vagyok élőben ellenszenves a legtöbb embernek és erről visszajelzéseim is vannak. Itt nemcsak a testről van szó, hogy nyilvánvaló nyomot hagy a szülés, mikor egy szingli férfi még tudna nem ilyen nővel is ismerkedni. Hanem a gyerek az egy komoly, felelősségteljes, időigényes döntés amit sokan még úgysem tolerálnak, ha a saját gyerekükről van szó. A pénzről nem is beszélve. Ezért furcsállom. És képzeld van bőven pozitív belső tulajdonságom is, meg sok más, amit ha megosztanék, akkor te felforrnál dühödben, annyira ellenszenves lennék neked. Nincs azzal semmi baj, ha valaki tudja az erősségeit és ezt nem fél kimondani. Itt is sokan ezt teszik a nők, csak százszorosan rákontrázva, élőben meg aztán, hajak, mégis van párjuk. Ezért is írtam, hogy inkább valami "defektet" keresnek a férfiak a nőkben...

júl. 20. 01:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!