Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos 30körüli férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos 30körüli férfi hogyan tehet szert egy ilyen barátnőre?

Figyelt kérdés

[link]


Ha nyernék a lottón akkor nem lenne kérdés, de erre sajnos igen kicsi az esély.. :D


Milyen egyéb lehetőségei vannak egy nem nagy dumás, átlag keresetű, kissé sportos férfinek?


júl. 18. 17:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
32%

Neked haver semmi! Az együgyű, leegyszerűsítő gondolkodásod miatt, amikor a nőket agyatlan tárgynak tekinted és szerinted a legfontosabb érték a pénz.

A képen csinos, de tök átlagos csaj van. Nézz körbe az utcán, hány hasonló csajt látsz a párja mellett? Szerintem sokat, s egyik pasi sem lottómilliárdos csak szimplán normálisan gondolkozik.

júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
64%
Én átlagos harmincas vagyok és pont így nézett ki az exem is kb. Egyszerűen csak normális és humoros voltam, valamint a véletlen műve volt hogy összejöttünk, nem gondoltam arra hogy felszedem.
júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
21%
Nem nagy durranás.
júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen lányból tényleg rengeteg van, szép, csinos, de nem extrémen.
júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
67%

a linkelt videóban szereplő srác NAGYON helyes

ilyen mama-kedvence, rendes srác kinézetű, nagyon cuki



én pontosan úgy nézek ki, mint a képen szereplő lány, viszont nekem talán nincs ilyen hosszú hajam és vékonyabb vagyok 4-5 kilóval

júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
46%

Elég felszínes vagy, ha ez érdekel elsősorban.

Nálam a személyiségnek kell olyannak lenni, hogy megfogjon.

Legyen ápolt, az fontos, de teljesen mindegy, hogy magas, alacsony, kövér, sovány, stb.

Viszont a személyisége legyen a topon!

Anélkül semmi esélye.

júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
62%

Akik a személyiségen lovagolnak azok se szólitanának le akármilyen kinézetű csajt erre igy mernék fogadni

Pl ülsz egy bárban, messzebb látsz egy csajt vagy akár több helyen is látsz csajokat, de valami alapján mégis eldöntöd melyiket szólitod le.. hát amelyik tetszik kinézetre. Én pl a teltebb lányokat nem annyira kedvelem nincs bajom nem zavarnak a kövérebbek csak nem annyira izgat fel, meg nem tudom átkarolni a derekát mert nem érem át, persze lehet ő a legkedvesebb lány és legjobb belsővel rendelkezne de ha az alapvető kémia nem olyan egy kapcsolatba akkor az halálra van ítélve. Ezért ezzel csak azt akartam mondani, hogy a kérdezőnek igaza van, mert ő vázolt egy kb kinézetet és ez már egy kisebb halmazra csökkenti a teljesen létető nő egyedet.

júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
21%

Jaa bírom az ilyen személyiséggel pedálozó idiótákat. Úgy mégis mi mi att megy oda az ember valakihez ismerkedni, akit akkor LÁT először? Csak nem a külseje miatt? CSAK NEEEEEM? Hát de... Aztán utána derül ki, hogy amúgy tudnak-e beszélgetni, passzolnak-e legalább annyira, hogy mondjuk egy randi kisüljön a dologból.

Mit kell itt játszani az "én nem vahgyok felszínes, engem nem érdekel a külső" szarságot. Mindenki számára a külső az ELSŐDLEGES. Ez alapján szűrűnk, hogy egyáltalán ki jöhet szóba.

A képen szereplő csaj szép, de nem kiemelkedő. Kb. 10/7, az átlagos csajok közül a "jobbik" féle. Egy normálisan kinéző pasinak simán lehet esélye egy hasonló csajnál. A videón szereplő fazon nagyjából a csaj szintje lehet, simán el tudom képzelni, hogy két hasonló ember összejön.

júl. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
13%
Akinek a videoban látható átlagsúlyú Ámon Olivér "ennyire vékony alkat" az képzelem, milyen túlsúlyos lehet.
júl. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
"Mit kell itt játszani az "én nem vahgyok felszínes, engem nem érdekel a külső" szarságot. " - senki sem mondta, hogy nem érdekli a külső, nyilván én is azzal kezdtem mindig ismerkedni, aki szerintem vonzó volt. De ez nem jelenti azt, hogy a belsővel kapcsolatban ne lennének nagy elvárásaim, mert épp ellenkezöleg. Nincs ebben semmi ellentmondás.
júl. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!