Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos 30körüli férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos 30körüli férfi hogyan tehet szert egy ilyen barátnőre?

Figyelt kérdés

[link]


Ha nyernék a lottón akkor nem lenne kérdés, de erre sajnos igen kicsi az esély.. :D


Milyen egyéb lehetőségei vannak egy nem nagy dumás, átlag keresetű, kissé sportos férfinek?


júl. 18. 17:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
27%

Függetlenül attól, hogy valami nem stimmel az elöl deszka hátul léc csajjal (ai generált/arcplasztika), egy átlagos 30 körüli férfinek esélye sem lenne.

Több esélyed van egy hozzá hasonló szépségnél:

[link]

júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

#10 Nem írtam hogy gazdagnak kell lennie, azt sem hogy jóval fiatalabbnak, csak kb ilyen alkatú legyen.


Az meg hogy vonzó vagyok e, igen csak szubjektív! Csak hogy legyen valami viszonyítás, Kb úgy nézek ki mint ez a figura a videóban, csak én talán nem vagyok ennyire vékony alkat. [link]

júl. 18. 18:27
 13/34 anonim ***** válasza:
75%
még mindig a kulsöségekről beszélsz...
júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
#13 Igen mert 50%ban a külső számít! Az az ami megfog! A belső tulajdonságokkal szemben meg amúgy sincsenek túl nagy elvárásaim, ezért azt kár külön kiemelni.
júl. 18. 18:34
 15/34 anonim ***** válasza:
29%
ilyen? Full átlagos csaj.
júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Senior Séf ***** válasza:
83%
Megnyugtatásul elárulom, haver,hogy ha egyszer VALÓBAN szerelmes leszel, a te párod lesz a legszebb, és el nem cserélnéd semmiféle fotómodellért se.
júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
38%
#12 nem fogom hülye videok megnyitásával elcseszni a youtube algoritmusomat, meg hát igazából nem is érdekel, hogy nézel ki, csak te magad írtad: "Talán a 200-ból egynek bejövök" Amúgy sajnálom, ha tőlem tudod meg, de egy nem gazdag, idősebb nő (akikkel nincs semmi baj, mielőtt elsöpör a népharag) nem fog úgy kinézni, mint egy gazdag, 20 év körüli bikinimodell, aki havi többezer Eurot költ csak a külsejére, és profi fodrászok meg sminkesek dolgoznak rajta naponta. De ha téged a belső nem igazán érdekel, akkor vegyél egy szexbabát, tök élethűek, megrendelésre olyat csinálnak neked, amilyet akarsz, akár fotó alapján is.
júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem vagy 60-75 kg , min 180 magas jóképű ? Akkor marad neked az álmodozás vagy a tehén csajszik.
júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
#18 179 magas vagyok és 73kg.
júl. 18. 18:57
 20/34 anonim ***** válasza:
42%
ne kamuzz dagadék
júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!