Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolati, ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati, ismerkedési szempontból mennyire számít, imponál. hogy a pasi elszánt, és képes bármire? Tehát ha jön egy probléma, pl. találkoznátok, de lerobban a kocsija, akkor is odamegy, ha tűző napon 10 km-t is kell gyalogolnia...

Figyelt kérdés

Tehát az a fajta, aki megold minden, és lehet rá számítani, mert hihetetlenül elszánt, és van benne kitartás. Leegyszerűsítve tudod, ha baj van, akkor azonnal indul, és oda megy.


Azért merült fel a kérdés, mert ilyen vagyok, de valahogy a csajokat nem érdekli, és nem értem miért... És közben azt látom, hogy ismerőseim csak közlik, hogy fáradtak, vagy sokat dolgoztak, nincs kedvül lemenni este a boltba fagyiért, stb. és mégis jól elvannak...

Azért hosszabb távon gondolkodva szerintem nem mindegy, hogy gyerek vállalás után mennyire lehet számítani a párodra...


30-as korosztályról van szó.


júl. 17. 13:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
10km-t se melegbe, se hidegbe ne gyalogoljon valaki amikor létezik több utazásra való jármű. Bolondnak nézném ha hajlandó lenne rá.
júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs meg a szikra, sajnos csak szimplán cuki maradsz.
júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%

Manapság nem menő talpraesett, macsó férfinak lenni.

Ellenben szerencsétlen, alázható nyomingernek igen.

Manapság a nők a macsók, rájuk KELL felnézni, különben jön a hisztéria.


A legtöbb mai nőből előjönnek a kisebbrendűségi, megfelelési kényszeres komplexusok, ha egy férfi férfiként üzemel mellettük.


Tapasztalat.


Sz.rni rájuk, ha gizdáskodni akarnak, csinálják.

júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

A 0. lépés a vonzalom. Ha az nincs vagy nem elég erős, akkor lehetsz a világ legjobb embere... Ugyanez fordítva: ha van és elég erős, akkor egész sok hibát, hiányosságot elnéznek.

Nő vagyok, 30-as, csúnyácska, tehát olyan, akihez nem szoktak vonzódni. Tapasztalatból írtam a fentieket, én kb. semmit nem engedhettem meg magamnak soha, még egy jelentéktelen kis nyelvbotlást sem, és a kutyát nem érdekelték olyan erényeim, mint pl. a lojalitás.

júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én nőként vagyok ilyen, nyilván a 10 km példa volt, a kérdés lényegét teljesen értem. Ha valakit társammá fogadok, egyértelmű, hogy nem hagyom cserben!
júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez annyira alap hogy szóra sem érdemes.
júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

40 feletti nő vagyok. A volt férjem ilyen jég hátán is megélős típus, ami nekem nagyin vonzó volt mindig is egy másik emberben, mert én is efféle vagyok.

Nyilván nem eszetlenül (tehát nem kell a betonon 10 km-t gyalogolni, de legyen már esze hívni egy autómentőt :).

De a mindennapokban sokat számít ám- pl amikor költöztünk vagy festés-felújítás, bútorösszeszerelés volt akkor igenis sajnos csinálni kell amíg kilátsz a fejedből- ott azért nincs az, hogy nekifekszek fél órácskát, mert jár az énidő meg nehogy már nekem ne legyen jogom meg társai- igenis vonzó az, ha valaki- jellemzően időlegesen- bele tudja tolni magát egy feladatba 110%-on, mert látja a közös célt- aztán persze lehet a szőnyegen félholtan elterülni közösen, mert megvan a kitűzött cél…. És ezek csak olyan mindennapi dolgok. Vagy pl most a lekvárfőzés- hiába megy a légkondi, olyan nincs, hogy a felénél elfáradtam, aztán ledőlök, a cucc meg égjen oda ugye…

Ugyanígy jó látni azt, ha én 40 felett tudok tanulni, vizsgázni folyamatosan, állást váltani, ha nem vagyok elégedett a bérrel vagy a körülményekkel, akkor a férfi is álljon hozzá hasonlóan.

Nyilván ezt sem eszetlenül és a mentális egészséggel is törődve, tehát nem kell napi 18 órákat dolgozni, de az igenis jó, ha van egy project és lehet azt tudni, hogy bent most 2 hétig jobban kell húzni az igát, utána lehet pihenni, szabira menni, HA KÉSZ a feladat, akkor emberünk nem nyafog meg rinyál meg kellemetlenkedik, hogy neki tenni kell valamit.

Egy jó kapcsolatban ilyenkor meg a kevésbé leterhelt fél egy picit átvesz a közös élet teendőiből és akkor mindenki jól jár- csak tudni kell megbeszélni.

Azért munkaalkoholista vagy OCD-s emberrel nem lennék együtt, tehát a ló túloldalára sem kell esni meg nem vonzó a szimplán nagymellényből, büszkeségből, keményfejű butaságból, ki-ha-én-nem-ből előadott akciók sem (tehát ha valaki csak azért is legyalogolja a 40 fokban betonon a 10 km-t, mert bezzeg más az löttyedt b..zi :D ahelyett, hogy gondolkodna).

júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

Hát ha konkrétan a példát vesszük akapul, a 10 km-es gyaloglást.


Egyrészt nyilván nagyon jól esne. Másrészt elgondolkoznék, hogy ez a csávó biztos, hogy nem normális és inkább hagyjuk. :D


A példát leszámítva, egy elszánt, bármire képes és mindent megoldó férfi mindig imponáló. Egyértelműen óriási pluszpont.

júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3%
15-20 eve meg ertekeltek volna.. manapsag ez nem erdekli a noket.
júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

"Tehát ha jön egy probléma, pl. találkoznátok, de lerobban a kocsija, akkor is odamegy, ha tűző napon 10 km-t is kell gyalogolnia..."


Ez milyen helyzet amúgy, hogy alakulhatna ki?:)

Nincs tömegközlekedés például felétek?:)

júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!