Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolati, ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati, ismerkedési szempontból mennyire számít, imponál. hogy a pasi elszánt, és képes bármire? Tehát ha jön egy probléma, pl. találkoznátok, de lerobban a kocsija, akkor is odamegy, ha tűző napon 10 km-t is kell gyalogolnia...

Figyelt kérdés

Tehát az a fajta, aki megold minden, és lehet rá számítani, mert hihetetlenül elszánt, és van benne kitartás. Leegyszerűsítve tudod, ha baj van, akkor azonnal indul, és oda megy.


Azért merült fel a kérdés, mert ilyen vagyok, de valahogy a csajokat nem érdekli, és nem értem miért... És közben azt látom, hogy ismerőseim csak közlik, hogy fáradtak, vagy sokat dolgoztak, nincs kedvül lemenni este a boltba fagyiért, stb. és mégis jól elvannak...

Azért hosszabb távon gondolkodva szerintem nem mindegy, hogy gyerek vállalás után mennyire lehet számítani a párodra...


30-as korosztályról van szó.


júl. 17. 13:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%

"ilyen vagyok, de valahogy a csajokat nem érdekli, és nem értem miért..."

Ez mit jelent, hogy nem érdekli őket?

Milyen szituk vannak?

júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

Ez ma már red flag, hülyének, ostobának, nem normálisnak nézik az ilyen pasit.

Ez régen volt menő, 70-80-90-es években, a férfi ettől volt férfi, ma meg kizáró ok ha ilyet csinál.

Példa erre az itteni válaszok nagyrésze is, főleg az #1, #8, #10....a másik oldalt még meg sem néztem, szóval ennyit erről, ennyit a nőkről. Ha teszel valamit offolnak, ha nem teszel semmit, szintén offolnak. F

júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"10km-t se melegbe, se hidegbe ne gyalogoljon valaki"


Jajajajaja, véletlenül se! :D

Még a végén lerohad a lába.

júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha tíz km-t gyalogolsz a tűző napon csak azért,hogy találkozzatok,akkor túl nyomulós vagy "needy" típus.Ez nem szerencsés a nőknél.Megint más,ha azért gyalogolsz a tűző napon mert mondjuk a közös beteg gyerekedhez kell a kórházba menni,és nincs más közlekedési opció.
júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
9%
Ember, a kérdező egy iszonyú jó tulajdonságot leírt, de nincs itt egy no sem aki tudná ezt értékelni. Rohadtul nem lennék az itteni nők helyében, el nem tudom képzelni milyen szar lehet az, hogy egy egyszerű pozitív dologban is csak a bajt meg a negativitást látják.
júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
36%

Nálam abszolút befutó egy elszánt ember.

Az sem árt ha meg tud védeni.

Volt akit egy kis fáradság is eltántorított a randitól, szerencsére a férjem tökös.

Ez nagyon fontos tulajdonság.

júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
9%
Egyébként meg leírja minden nő, hogy ez szar, de persze le vannak pontozva a srácok, akik ugyanazt leírják, hogy ez már nem menő. Fúú de szar lehet ilyen nőkre nyomulni az átlagos srácoknak, én inkább megölném magam vagy buddhista lennék. Még jó hogy a párom normális és imádja, hogy törtető vagyok.
júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
De hozzáteszem, nem várnám el hogy gyalogoljon a tűző napon, ha lerobbanna, mennék menteni ✌️
júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
9%
A 16os szuper, végre valaki értelmes nő, aki nem a hibát keresi ebben az egyszerű dologban.
júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!