Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon vékony testalkatú nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony testalkatú nők nektek vannak ismerkedési gondjaitok?

Figyelt kérdés
júl. 16. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nincsenek, sosem voltak.
júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Miért lennének
júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
31 éves koromig ilyen voltam, 170 cm, 48 kg. (Most, 33 évesen egy 10-essel több.) Voltak és vannak. Láthatatlanság, nem kellés, bántás (nem fizikai) stb. Mondjuk nekem az arcom/fejem is elég ronda, ez rengeteget számít.
júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Legrusnyább gebeként is percek alatt talál pasit egy nő ha kisminkeli magát és bemegy egy szórakozóhelyre.

Rengeteg a lúzer pasi aki az ilyennél is bepróbálkozik.

júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Mindig is voltak. Kivéve gyerekkor.

Egy rakat csak a szexre megy kihasznál dob, komolyan nem vesznek meg stb.


Barki aki komoly igazi barátom volt és éveken át is együtt és együttélés is minden, az mindenki a gyerekkori spanból felnőve lett szerelem, vagy ismerős ismerőse meg ezekből a körökből lett csak.


Társkeren vagy random ismerkedve tiszta lappal nullárol indulva ismeretlenul, közös ismerősök és minden előzmény nélkül életemben nem lett még normális kapcsolatom soha. Bezzeg a bányaremeknek évtizedes baratja férje van rendszerint.


Egyik exem mondott egy olyan aranyköpést hogy a normálisaknak amugy a legnehezebb társat találni. A trógerek züllöttek rondák valahogy pikk pakk egymásra találnak. Míg a másik rétegnek bőven nehezebb.


Néha néztem a galambokat is hogy bakker 2 bites az agya de még neki is van párja, nekem meg nincs. Fura.

júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó full toxikus vagy tudod nem mindenki hány rém aki neked nem teszik. Attól még másnak bejöhet.


Ja és lehet hogy te e miatt a negatív hozzáállásod miatt nem kellesz senkinek.

júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Értő olvasás se megy. Azt írtam hogy a bányaremeknek érdekes de vagy évtizedes párja van vagy még férje is.

Ezzel nem azt írtam hogy mindenki bányarém lenne.


Valami.t hogy a rondak csunyák züllöttek pikk pakk egymasra talalnak. Valahogy a c.góknál is azt látom hogy a nő 3 gyerekkel az utcán de mellette áll a palija is valahogy. Neki bezzeg van párja 3 gyerek utan is. A gyk-n meg az megy hogy le kő cserelni az asszonyt ha szült meet nem néz már ki 20 éves sudárnak.

Bezzeg a tenyeres talpas asszonyok mellett meg ott virít egy pali mindig valahogy.


Ezzel se azt írtam hogy mindenki csunya ronda es dagadt.

Hanem azt hogy ez a réteg valahogy soha nincs egyedül mégse!

júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem.


De most a csontvázakról beszélünk kilátszik a borda comb semmi csak 2 pálcika, szóval közel egy anorexiás?

júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%
Vékony nők alatt hatalmas tág pin@ van, nem találkoztam még olyan vékony csajjal amelyiknek ne szaladt volna be 4-5 ujj könnyedén😬😬😬
júl. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek. Nem vagyok anorexiás, csak vékony, de formás is. Mellé az arcom sem ronda.
aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!