Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság természetessé vált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság természetessé vált, hogy az igazán szép huszonéves csajoknak külföldi pasijuk lesz, és kiköltöznek vele a jólétbe?

Figyelt kérdés

Budapesten jelentősen megromlott a női felhozatal a 10 évvel ezelőttihez képest. Pont erről beszélgettünk haverokkal tegnap egy jó sör mellett, ők is azt tapasztalják, hogy míg 10 évvel ezelőtt nap mint nap lehetett látni olyan jó nőket a pesti utcákon akik tényleg gyönyörűek voltak, manapság jó ha havonta egyszer látunk igazán jó nőt, jó korban. Ugye a nőknek a 20-25 éves kor az amikor igazán szépek.

Arra jutottunk, hogy mivel genetikailag valószínűleg nem csúnyul az emberiség, ezért csak az lehet a magyarázat erre hogy a jó nőket elviszik innen külföldre. Az elmúlt 10 éve megnyílt a piac, minden nagyobb társkereső applikáció tele van külföldi regisztrált férfival akik magyar nőkre írnak rá. Külföldi nők viszont nincsenek akik magyar pasikra vadásznának, egy utolsó ukrán sem. Vagy ha egy nő nem ismerkedik neten, akkor is simán levadásszák az AirBnB turisták a bulinegyedben, a fesztiválokon, a Balatonnál, vagy akár a belváros utcáin is simán leszólítják őket. Ezért van az, hogy itt már a magyar férfiaknak csak a maradék jut, akik nem előnyösek, sem külsőre, sem korban. Egyre több a középkorú és az idősek aránya, és hát mint tudjuk egy nő 30-40 évesen vagy afölött már nem az igazi.. de sajnos csak azok maradnak nekünk.


Erre a következtetésre jutottunk tegnap a haveri körömben. Ti is így látjátok, vagy nektek mások a meglátásaitok? Azzal kapcsolatban, hogy hová tűntek a jó csajok Budapestről?


júl. 13. 12:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
93%
Ugye tudod, kérdező, hogy a leghamvasabb húsz éves is lesz egyszer harminc meg negyven (ha szerencsésen megéri)? Igen-igen, tudom, utána már nem kellene. Ennek tudatában miért állna le veled vagy a hozzád hasonlókkal akár egyetlen fiatal is?
júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
40%
Én is megfigyeltem egyes Budapesti közparkokban, hogy jóval kevesebb lett a bicikliző/futó nő pár évvel ezelőtthöz képest. Szinte csak férfiakat lehet látni mindenfelé sportolni, nőket egyre ritkábban. Hová lettek a nők?...
júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek szelektív a látása, én látok szép fiatal nőket az utcán. De egyre több az elhízott. Mi vagyunk az EU legkövérebb népe, a fiatalokon is látszik ez. Pár évtizede még kevés volt a nagyon elhízott fiatal.

Amúgy valóban sokan kimennek külföldre, de ide is jön sok külföldi nő, így az itt maradó magyar férfiak is azért tudnak kikből válogatni.

júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Mondasz valamit kérdező, egyre lejjebb tolódik a jó nők kora, az utcánkban is van két iker 30-as csaj, olyan zsírod, dongalábaik vannak, és úgy mutogatják őket, mintha valami topmodellek lennének.

Hozzá meg ordenáré, paraszt stílus, le merném fogadni az ilyen aszott teheneknek van a legvelősebb véleményük az átlag férfiakról....

És évről évre dagadtabbak, nagyikájuk tömi őket ezerrel sütikével, főzni, sütni nem tudnak, mindig ide rohangálnak zabálni, attól zeng a fél utca.

júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem tolódik lejjebb semmi, már a gyerekek nagy része is elhízott, akár a szüleik.
júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
7%

Ahhoz nyelvtudás is kellene

Megnézném a sok buta magyar pics@ hogy beszél angolul

júl. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
77%

24 "Mondasz valamit kérdező, egyre lejjebb tolódik a jó nők kora, az utcánkban is van két iker 30-as csaj, olyan zsírod, dongalábaik vannak, és úgy mutogatják őket, mintha valami topmodellek lennének.


Hozzá meg ordenáré, paraszt stílus, le merném fogadni az ilyen aszott teheneknek van a legvelősebb véleményük az átlag férfiakról....


És évről évre dagadtabbak, nagyikájuk tömi őket ezerrel sütikével, főzni, sütni nem tudnak, mindig ide rohangálnak zabálni, attól zeng a fél utca."


Azért büdös tahó stílusért neked se kell a szomszédba menned, valljuk be.:D

júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem érint téged kérdező, akkor miért fontos a jelenség maga neked hogy kérdést rakj ki?

Személy szerint nekem se volt soha magyarral kapcsolatom, soha nem úgy jött ki, nem volt olyan randim még magyarral amit folytattam volna, és nem azért mert magyar volt.

júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!