Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság természetessé vált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság természetessé vált, hogy az igazán szép huszonéves csajoknak külföldi pasijuk lesz, és kiköltöznek vele a jólétbe?

Figyelt kérdés

Budapesten jelentősen megromlott a női felhozatal a 10 évvel ezelőttihez képest. Pont erről beszélgettünk haverokkal tegnap egy jó sör mellett, ők is azt tapasztalják, hogy míg 10 évvel ezelőtt nap mint nap lehetett látni olyan jó nőket a pesti utcákon akik tényleg gyönyörűek voltak, manapság jó ha havonta egyszer látunk igazán jó nőt, jó korban. Ugye a nőknek a 20-25 éves kor az amikor igazán szépek.

Arra jutottunk, hogy mivel genetikailag valószínűleg nem csúnyul az emberiség, ezért csak az lehet a magyarázat erre hogy a jó nőket elviszik innen külföldre. Az elmúlt 10 éve megnyílt a piac, minden nagyobb társkereső applikáció tele van külföldi regisztrált férfival akik magyar nőkre írnak rá. Külföldi nők viszont nincsenek akik magyar pasikra vadásznának, egy utolsó ukrán sem. Vagy ha egy nő nem ismerkedik neten, akkor is simán levadásszák az AirBnB turisták a bulinegyedben, a fesztiválokon, a Balatonnál, vagy akár a belváros utcáin is simán leszólítják őket. Ezért van az, hogy itt már a magyar férfiaknak csak a maradék jut, akik nem előnyösek, sem külsőre, sem korban. Egyre több a középkorú és az idősek aránya, és hát mint tudjuk egy nő 30-40 évesen vagy afölött már nem az igazi.. de sajnos csak azok maradnak nekünk.


Erre a következtetésre jutottunk tegnap a haveri körömben. Ti is így látjátok, vagy nektek mások a meglátásaitok? Azzal kapcsolatban, hogy hová tűntek a jó csajok Budapestről?


júl. 13. 12:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Senki sem visz ki senkit külföldre, aki megy, az magától megy. Amilyen undorító stílusban írsz a nőkről, ne is csodálkozz, hogy emberszámba se vesznek.
júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Ha a feltételezésed igaz (ami nem bizonyítható), az azt jelenti hogy a magyar férfiak sokkal kevésbé vonzóak és kelendőek, mivel nem kellenek ezeknek a nőknek. Tehát ahogy te leírod, hogy nektek már a "maradék, csúnyábbaccska" nők jutnak, a szép nők akikről beszélsz eleve így néznek rátok, magyar férfiakra.

Tehát, a megoldás a problémádra nem az, hogy javíts a helyzeteden és a külsődön? Vagy a nőkben próbálsz problémát keresni, hogy nem kell nekik egy proli elhízott magyar, holott neked se kell a "nem fullos" nő?

júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

"...hát mint tudjuk egy nő 30-40 évesen vagy afölött már nem az igazi.."


Nem. Nem tűntek el a jó csajok, csak egy értelmes, húsz éves nő/lány nem fog érdeklődést mutatni egy felszínes, középkorú hapsi iránt, akinek csak az számít, hogy a barátnője csinos legyen és fiatal, a tapasztalattal rendelkező, korodnak megfelelő, dekoratív nők számára meg édeskevés vagy. Ők már nem veszik be, hogy azért kicsi és puha, hogy ne fájjon, mi? :D

júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
26%

Kapásből 4 lányt is ismerek akik így csinálták ahogy a kérdésben írod, plusz még egy fő, a volt barátnőm is, tehát összesen 5 lányról tudom, hogy a jólétet keresve kerestek külföldi pasit.

Bár tény és való, mind jól érzi magát kint, Olaszország, Svájc, Hollandia, Svédországban tengetik napjaikat, eszük ágában sincs visszajönni. Mondjuk megértem őket, szépek, szexik, jól néznek ki, megtehetik, sőt, ha nő lennék és jól néznék ki én is ezt csinálnám, mi értelme itt szenvedni és olyan pasival aki vagy bántalmazó, vagy narcisztikus vagy tököm tudja mi....én nem látok ezekben a nőkben semmi rosszat, jól tették. F

júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Le merem fogadni, hogy egy ronda ogre vagy, azért próbálsz azzal kompenzálni, hogy a nőket kritizálod :D Amúgy sok szép nő van itt most is, lehet a látásod romlott meg.
júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
74%

Egészen biztos vagyok benne, hogy ez csak egy unatkozó, élettelen ember provokálása, de sajnos tényleg vannak olyan bolondok, akik komolyan gondolják az ilyesmit. (Ők azok, akik jól megérdemelt módon magányosan fognak megöregedni és meghalni.)


Külföldön élő nő vagyok, a párom külföldi. Senki sem vitt el sehova, egyszerűen egy külföldi utazás alatt megismerkedtem egy szimpatikus sráccal, akivel távkapcsolatba kezdtem, amíg befejeztem Budapesten az alapképzésemet, majd kiköltöztem hozzá és a mesterképzést már itt végeztem el. Megnyugtatlak, nélküle is kiköltöztem volna az egyetem után, bár annak számtalan más oka és előzménye is volt. Mindenre van példa. Van egy nagyon jó ausztrál barátnőm, aki Budapestre költözött, mert megtetszett neki a város és a kultúra és képzeld, magyar férfival jár (igaz, veled ellentétben ő egy értékes férfi).


Az emberek mindig a hasonlót keresik. Ha neked és a haverjaidnak csak a "selejt" (hogy lehet így beszélni emberekről?) jut, az azért van, mert se belsőleg, se külsőleg, se életvitelben, sem semmi másban nem képviseltek egy magas, igényes színvonalat. Ez már a kérdésedből is világos. Nincs bennetek semmi kívánatos, ezért senki sem kívánja a társaságotokat. Emiatt pedig nem kell a külföldi férfiakat indokolni, hiszen számtalan magyar férfi sikeres a társkeresésben. A probléma egyedül veletek van.


Semmilyen nő még csak bottal sem piszkálna meg téged és a haverjaidat, hiszen az a stílus, amiben a női nemről (több milliárd emberről) nyilatkozol, egyszerűen hányingerkeltő. Egy szép nő se tűri el, hogy a kevésbé szépeket szidd. Egy fiatal nő se tűri el, hogy az idősebbeket szidd (no nem mintha a harmincas vagy negyvenes nők objektíven idősek lennének). A stílus maga az ember,

25/N

júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

"Pont erről beszélgettünk haverokkal tegnap egy jó sör mellett..."


Beszélgettetek a tarka faxt, blackpill videókat bingeltél youtubeon és eszedbe jutott ez az agymenés

júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
De tetszik ahogy direkt kétszer is kiemeled hogy "erre jutottunk a haveri körömmel". Élőben senki nem foglakozik ilyen szarságokkal csak ezen az idiota oldalon. Egyébként emiatt is írjátok ki állandóan mert élőben elkezdenétek egy ilyen fejtegetést és mindenki elküldene titeket a pcsába.
júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a külföldiek nagyon lerabolták a nőállományt.
júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
Senki sem rabol el senkit. A nők önálló döntéseket hoznak, amikor összejönnek egy férfivel.
júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!