Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság természetessé vált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság természetessé vált, hogy az igazán szép huszonéves csajoknak külföldi pasijuk lesz, és kiköltöznek vele a jólétbe?

Figyelt kérdés

Budapesten jelentősen megromlott a női felhozatal a 10 évvel ezelőttihez képest. Pont erről beszélgettünk haverokkal tegnap egy jó sör mellett, ők is azt tapasztalják, hogy míg 10 évvel ezelőtt nap mint nap lehetett látni olyan jó nőket a pesti utcákon akik tényleg gyönyörűek voltak, manapság jó ha havonta egyszer látunk igazán jó nőt, jó korban. Ugye a nőknek a 20-25 éves kor az amikor igazán szépek.

Arra jutottunk, hogy mivel genetikailag valószínűleg nem csúnyul az emberiség, ezért csak az lehet a magyarázat erre hogy a jó nőket elviszik innen külföldre. Az elmúlt 10 éve megnyílt a piac, minden nagyobb társkereső applikáció tele van külföldi regisztrált férfival akik magyar nőkre írnak rá. Külföldi nők viszont nincsenek akik magyar pasikra vadásznának, egy utolsó ukrán sem. Vagy ha egy nő nem ismerkedik neten, akkor is simán levadásszák az AirBnB turisták a bulinegyedben, a fesztiválokon, a Balatonnál, vagy akár a belváros utcáin is simán leszólítják őket. Ezért van az, hogy itt már a magyar férfiaknak csak a maradék jut, akik nem előnyösek, sem külsőre, sem korban. Egyre több a középkorú és az idősek aránya, és hát mint tudjuk egy nő 30-40 évesen vagy afölött már nem az igazi.. de sajnos csak azok maradnak nekünk.


Erre a következtetésre jutottunk tegnap a haveri körömben. Ti is így látjátok, vagy nektek mások a meglátásaitok? Azzal kapcsolatban, hogy hová tűntek a jó csajok Budapestről?


júl. 13. 12:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%
Idd csak a söröket, növeszd a hasadat, szép nőkről meg ne is álmodj.
júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
5%

"Egészen biztos vagyok benne, hogy ez csak egy unatkozó, élettelen ember provokálása, de sajnos tényleg vannak olyan bolondok, akik komolyan gondolják az ilyesmit."

Közvetlen ezután:

"Külföldön élő nő vagyok, a párom külföldi"

🤦

Anyám borogass, hát ezen szakadtam

Mosd döntsd már el hogy igazolod a kérdezőt vagy éppen meg akarod hazudtolni! Tudod a kettő együtt nem fog működni

júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
na hergeld a népet
júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Mi köze annak, hogy én milyen vagyok külsőre vagy mint ember, és aközött a tény között, hogy milyen csajok voltak Budapest utcáin 10 évvel ezelőtt és milyenek vannak most?

Nem látom az összefüggést. Ez tőlem teljesen független jelenség.

júl. 13. 17:24
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
A kormanynak tiltania kéne a magyar nők külföldre vitelet
júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
69%
Senki sem visz sehova senkit.
júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
73%
Szép, csinos harmincas nő vagyok, külföldi pasival, aki okos, figyelmes, jól keres és baromi szexi. Rá se néznék már magyar pasira soha többé, ég és föld a különbség az itteni, és az otthoni férfiak mentalitása és nőkhöz való hozzáállása között.
júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

19-es

Harmincas nőként már nem vagy az igazi hidd el. Te személy szerint nem is hiányzol a felhozatalból.

júl. 13. 20:25
 20/28 anonim ***** válasza:
95%

Cuki vagy, aztán rám se mernél nézni, ha elmennék melletted az utcán lol

Mondjuk az is egy különbség, hogy itt senki sem tart egy 30 éves nőt öregnek. Persze Magyarországon is leginkább csak a hozzád hasonló nyomorultak.

júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!