Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó döntés hogy ameddig én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntés hogy ameddig én nem tetszek magamnak addig nem ismerkedek? 26/f

Figyelt kérdés
Ugyan lenne lehetőségem ismerkedni mert már sokan mondták hogy jól nézek ki és a lányok is megszoktak nézni de akkor is úgy érzem hogy még nem állok kész egy kapcsolatra. Egyrészt nem tetszem saját magamnak, másrészt még nem élek egyedül és a személységem se az igazi.
júl. 6. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem addig is jo mig van vki, mert konnyebb talpra is állni, kivirulni is, ha vki van melletted.
júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Hol ismerkedsz?
júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem igen. Nőként ugyanezt csináltam. Nem akartam kapcsolatot, amíg úgy éreztem, velem csak beérik.
júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Én már teljesen elhagytam magam mire lett barátom. Nekem olyan volt mint szomjazónak a víz. Teljesen életre keltem mellette igazi vonzo csabító nő lettem mellette.
júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem jó mert hiába jössz te össze még "életed szerelmével" is akkor is előbb magadat kéne tudni szeretni. Addig míg nem sikerül addig sajnos mást se fogsz tudni igazán szeretni. Csak ideig óráig boostolna fel a párod aztán ürességet éreznél úgyis.
júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Kivanom ugyanazt a lepontozoknak.
júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem jo otlet.
júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Írd össze, mi tetszik magadban, és mi nem. Ha szükséges és tudsz, akkor javíts, változtass.

Most ilyen vagy, holnap egy kicsit más leszel.

Nincs mire várni!

júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Az ideális helyzetre nem szabad várni. Soha nem lesz olyan. Mindig találsz kifogást. Végülis a nyugdíjas klubban is el lehet kezdeni,.
júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

2#

Nem ismerkedem sehol.

júl. 6. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!