Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek valójában boldogok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek valójában boldogok, csak nem tudják?

Figyelt kérdés

Sok incel sír, hogy nincs barátnőjük, de lehet, hogy nem tudják ezt az állapotot értékelni?

Ismerősi, rokoni körben én nem sok boldog házasságot látok, 10-15 év alatt inkább csak megszokás, gazdasági döntés lett az egész, de a nőknek semmi sem jó soha.

Miért ittál sört/miért nem iszol soha/miért csak békásmegyeri panel/miért csak ennyit keresel/a Manciék bezzeg Mercedest vettek/miért nem gyúrsz/csináld te a házimunkát/ma nem volt kedvem főzni, ha éhes vagy csinálj magadnak/miért csak a a céundában tudok vásárolni a fizetésedből/menjünkmár mi is olaszba, mint a Julcsiék/ az Ernőék a másodikkerben vettek kertesházat mimikorfogunk? stb.

Incelek, hiányzik ez nektek?



#nők #gonoszság #mohóság #tankarcú #hárpiák
júl. 6. 11:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

Férfiaknál ugye van az alfa kategória, mai szóhasználattal chad. :) Ők tudnak válogatni a Partnerjelöltek között.

Vannak az incelek. Ők értelemszerűen nem tudnak választani. A béta a kettő között van, ha nagyon odateszi magát, ritkán össze tud hozni párkapcsolatot, de nagyon erőltetett az egész.

júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6%
40 F Incel, igen, van benne valami. Kiegészítem a megfogalmazásom: egy béta a nők számára: "ha nincs ló,jó a szamár is"
júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jajj de jó, megtudtam, hogy béta vagyok, miket nem hozvaz élet xd
júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
12:33 Üdv a klubban! :D
júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
Más dolog a járás és más dolog a házasság. A házasság egy komoly elköteleződés, intézmény, ahogy a család is, kvázi munka, pénz is jár érte. Az együtt járás nem jár ilyen előnyökkel/hátrányokkal.
júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ezek amiket leírtál kérdező, már inkább a házzaságra vonatkoznak, nem egy sima párkapcsolatra.

Amúgy nem is ez a lényeg és mégcsak nem is a "szex" önmagában. Az incel léltben az a szörnyű, hogy TE mint férfi, mint egy egyszerű, halandó emberi lény, aki igazából ugyanolyan mint bárki más, valamilyen oknál fogva nem vagy vonzó, nem vagy megfelelő egyetlen nőnek sem, mint potenciális partner.

Tehát a te genetikád kihalásra van ítélve ha tovább visszük a gondolatmenetet.

És ez nagyon rossz érzés, főleg ha te amúgy tényleg tök átlagos, normális ember vagy.

Vegyük akár az én példámat: lassan 30 éves, 180cm magas, 75kg-os (tehát nem alacsony, nem kövér), kék szemű, diplomás férfi vagyok. Van munkám, régóta dolgozom, van rengeteg megtakarításom, félretett pénzem, saját lakásom, egy nyaralóm a Balatonnál. Vannak barátaim, viszonylag nagy haveri, ismerősi kör, közös programok, saját hobbik stb.

Egy nagy testi hibám van, régóta kopaszodom, mostanra nem sok hajam maradt sajnos. Mindezektől függetlenül abszolút láthatatlan és érdektelen vagyok a nők számára. Több éve nem volt semmilyen kapcsolatom, semmilyen nővel sem. Tehát még egy nyamvadt randi vagy beszélgetés sem. (szex és csók értelemszerűen kizárva).

júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!