Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek valójában boldogok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek valójában boldogok, csak nem tudják?

Figyelt kérdés

Sok incel sír, hogy nincs barátnőjük, de lehet, hogy nem tudják ezt az állapotot értékelni?

Ismerősi, rokoni körben én nem sok boldog házasságot látok, 10-15 év alatt inkább csak megszokás, gazdasági döntés lett az egész, de a nőknek semmi sem jó soha.

Miért ittál sört/miért nem iszol soha/miért csak békásmegyeri panel/miért csak ennyit keresel/a Manciék bezzeg Mercedest vettek/miért nem gyúrsz/csináld te a házimunkát/ma nem volt kedvem főzni, ha éhes vagy csinálj magadnak/miért csak a a céundában tudok vásárolni a fizetésedből/menjünkmár mi is olaszba, mint a Julcsiék/ az Ernőék a másodikkerben vettek kertesházat mimikorfogunk? stb.

Incelek, hiányzik ez nektek?



#nők #gonoszság #mohóság #tankarcú #hárpiák
júl. 6. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

Amit leírsz az is elég leegyszerűsített kép, csak a másik véglet, mint amit az incelek csinálnak.

Az igaz, hogy az egyedülálló életnek rengeteg előnye van, de nem minden párkapcsolat sem rossz annyira.

júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%

Lehetseges.... Az en koromban egyre inkabb. De azert tinikoromban orultem volna egy cuki baratnonek :)



40F incel

júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Inkább a szexet hiányolják, mint a nőkkel élést. Manapság már semmi oka se nőnek, se férfinak párkapcsolatba lépni, ha incel ha nem.
júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Nekem hiányzik egy harmonikus párkapcsolat (ezért sokat tennék is természetesen) Kis időre meg szokott ez nekem is adatai, tudom milyen. :) Persze jó egyedül is, de nem annak az időnek a 80-90 %-ban amikor Társat is keresek. Ez már sok a "jóból" :D 36 F Béta
júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Amúgy van a felvetésedben Igazság. A párkapcsolat se habostorta. Jobb esetben van szex hetente. De ezen kivűl mennyi kellemetlenséget kell a nőktől eltűrni? Állandó kritizálást,követelőzést, lehúzzák az egész pénzed.
júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4 Béta...xD


Hát az a része most nekem sem hiányzik, hogy állandóan baszogassanak valamivel, az utolsó csajom ilyen volt. De közel sem mind ilyen.

júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

12:15 Mit írjak magamról, Incel nem vagyok... :D

"De közel sem mind ilyen"... A Próféta szóljon Belőled, de mivel Béta vagyok, így számomra inkább Ők az elérhetőek...

júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 Már rákérdezek...mi a francot jelent ezesetben a béta? :'D
júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

"mi a francot jelent ezesetben a béta?"



Gondolom, hogy a 30 feletti gyerekes anyukak orrcsipesszel leallnak vele, mert tudjak a kerdezot pumpolni penzzel.....



40F incel

júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13%

Vagyis nem a kerdezot, hanem a #7-es valaszolot..... :)



40F incel

júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!