Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen átlagosabb csajhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen átlagosabb csajhoz elég 400 nettó 42 évesen?

Figyelt kérdés
[link]
júl. 5. 19:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
21%
A tarifájáról függ, kérdezd meg tőle mennyi egy menet. 😂🤡
júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
69%

Az 1. képen jól néz ki, q többin kalácsképű :/

De 42 évesen esélytelen, nyilván talál maga mellé fiatalt.

júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
12%

Én pedig hadd érdeklődjek már, hogy ő mitől nem átlagos?

Van melle, ok, de hasa is, kivéve ahol behúzza (szerkeszti?).

Haja? Hosszúra meg van növesztve, szarrá szőkítve (el is cseszve), amitől nyilván a szerkezete is remek, csak ezt vasalással igyekszik nem láthatóvá tenni, de aki tudja, mit kell nézni, így is látja.

Arca? Smink... De az is például a fekete hajpántos-fehér inges képeken el lett rontva.

Szóval? Mi is teszi kiemelkedővé? És nő vagyok, nem egy incel, aki örülne, ha egy ilyen nő egyáltalán ránézne... Ennek max a melle jó.

júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%
13. Nem átlagos a hölgy, szerintem pl kifejezetten szép arca van.
júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
62%
Ha valaki 42 évesen itt tart az életben, az azért elég kellemetlen
júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%

"Én pedig hadd érdeklődjek már, hogy ő mitől nem átlagos?"


Az átlagos azt jelenti, hogy belőle szaladgál a legtöbb az utcán. Ha ez a lány átlagos neked, akkor valamelyik hollywoodi szépfiú legyen az átlag a pasiknál.

júl. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
67%
Ez a csaj van vagy 20 éves. Az apja lehetnél, és még csóró is vagy. Szerinted? 😅
júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%
Tepsifejű szegény. Ha ezeken a képeken a legjobb oldalát mutatja, milyen lehet élőben és natúr? Millió szebb csaj mászkál az utcán nap, mint nap.
júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ezt "mondom" én is (13-as). És még csak bp-i sem vagyok, de itt még falun sem ez az átlag feletti...
júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem igazán átlagos, bőven átlag felett van... Akkor a Tv Maci dallamára a Kérdezőnek énekeljük: Trollo - lollo- lollo- lollo- ló....
júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!