Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Havi nettó 600e felett kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi nettó 600e felett kereső pasik volt már olyan, hogy egy lány kiszemelt benneteket a jó fizetésetek miatt?

Figyelt kérdés
jún. 7. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Aki a nettó 600 ezerre hajt, mert jó fizetésnek tartja, ott komoly gondok vannak. Szerintem azok a nők, akik a pénzre mennek, azok az ennél jóval nagyobb halakra hajtanak. 600 ezerből nem lehet két kézzel szórni a pénzt mindenféle igényekre, amik ezeknek a nőknek lenni szokott.
jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Én most nem akarok sem pofátlan sem érzéketlen lenni, de őszintén miért gondolod, hogy a havi 600e nettó annyira látványos gazdagság lenne, ami miatt már kiszemelhető valaki? Valóban kíváncsi vagyok. Budapesten élek, én nettó 520-at keresek nőként, szóval ugyan nem 600+, ugyanakkor szerintem ha 100e-vel többet keresnék sem lenne drasztikus változás az életemben, sem ránézésre, sem úgy egyébként. Ha egy duplázást kapnék valahogy, akkor esetleg annak már lennének jelei, de szerintem még millió feletti keresettel sem olyan hű, de milyen luxus életet él az ember, amire felkapja a fejét az arra járó aranyásó, és egyből megkörnyékezné. Ez még mindig nem a budai villanegyed árkategóriája, sem a zsír új M3 BMW vagy az Armani öltöny szintje.
jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Jó, ne szedjétek szét szegényt, lehet Borsod megyében keres ennyit :D Ott lehet ez luxus, bár tény, hogy szalonból kihozott új autó lehet nem jön ki belőle ott sem. Budapesten ez átlag jó fizetés, nyilván itt is keresnek kevesebbet, de aki nem pályakezdő és van valami életképes diplomája és azon túl sem idióta, hogy tudott suliban tanulni, az tud ennyit keresni.
jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Miért égett be az agyába az ilyen kérdéseket kiíróknak hogy nettó 600ezer az jó fizetés? 😀 Ha albérletet fizetsz vagy hiteleket, nagyjából annyira elég, hogy éppen ne halj éhen. Aki meg a pénzre megy, az ezt pontosan jól tudja.
jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
62%
#4 pár éve még a nettó 800-azás volt itt nagy divat. Na, ennyivel élünk azóta rosszabbul. :)
jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát én életemben nem fogok havi 600at keresni de pénzre nem mennék mert azt gold digger kvának hívjàk
jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
7 Senki nem azt mondja, hogy 2x600 ezerből éhen lehet halni, vagy akár kevesebből kicsivel. De aki a PÉNZRE megy, annak ez nevetséges összeg, egy aranyásó sem az ilyen random kis középvezetőket fogja keresni, legalábbis ahhoz kevés, hogy csak ezt nézzék, ilyen szinten még bőven villantani kell mellé a passzoló személyiséget, jó külsőt, jó szexet és stb. Hétszámjegyű bevételnél kezdődik náluk általában a semmi nem érdekel, de van pénze.
jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyan honnan a búsból tudná a nő, akivel ismerkedem, hogy mennyi a fizetésem?

Eddig senki nem kérdezte.

Biztos rosszul választok....

jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Vidéki ként ez nagyon jó fizu pláne ha àtlag melós vagy. Szerintem egy gyàrimumkásnő màr kinézhetne ez miatt. És vannak jó nők is gyàrban soron. Viszont egy diplomàs nőt màr nem hat meg. Sőt pestit sem igazàn van aki gyàrban közelìthet ehhez az összeghez.
jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!