Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen hátrányokkal jár,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányokkal jár,ha a kiszemelt nőnek van 2 gyereke?

Figyelt kérdés
38f vagyok a nő 36 és van egy 10 és egy 15 éves gyereke.Olyat akartam akinek nincs,de ő bejön nagyon külsőleg.
2023. dec. 16. 19:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ex, a gyerekek nem fognak talán úgy hallgatni rád, a gyerekek elsőbbséget élveznek, több pénz megy el és ilyesmik.
2023. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%

mint a jedi templomban túl korosak már a gyerekek nem lesz belőlük jedi.


el kell viselni az ex - t kell majd hozzá is alkalmazkodni.

2023. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ, hogy apuka mennyire van jelen a mindennapokban, és hogy van elrendezve a gyerekek felügyelete. Ha a gyerekek 2 hetet az apjuknál vannak, akkor még talán látnám esélyét egy kapcsolatnak. Ha viszont a nő vállán van az összes teher, akkor nem kezdenék semmit.
2023. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Jóformán semmivel ha jó természetűek a gyerekek és anyuka normálisan tudja őket nevelni.
2023. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Ha csak annyit látsz a nöben, hogy bejön külsöleg, az hosszú távra nagyon kevés egy kapcsolathoz. De most nem ez volt a kérdés.


- rengeteg pénz elmegy a két gyerekre, ebböl lehetnek konfliktusok. Pl. te akarsz költeni egy szép nyaralásra, de a csaj a Balatonnál tovább nem jut, mert mást nem tud kifizetni 3 före. Ha messzebbre akarsz menni, akkor ki kell nyitnod a pénztárcádat idegen gyerekekre. Vagy: ki mennyit költ kajára? Hogy osztjátok el a napi kiadásokat? 1/4 és 3/4? Hamar össze lehet ám ilyeneken veszni.


- Apropó nyaralás: felejtsd el a romantikus együttléteket, itt nem csak a szexre gondolok. Nem tudsz vele egy jót sétálni este a holdfénynél, mert a nyakatokon van a két gyerek. A hétköznapokra ez ugyanúgy vonatkozik.


- Nem biztos az sem, hogy elfogadnak. Nagyon gonoszok is tudnak lenni, a kapcsolatot is simán tönkre tehetik, ha úgy van kedvük. És mindig ök lesznek az elsök, te csak utánuk következel.


- Az ex ugyanez, ha nem jössz ki vele, az is rengeteg konfliktus forrása.


- Elöjöhet az én gyerekeim, te ne szól be nekik kezdetü történet.


Nem tudom, én nö vagyok, nekem sincs gyerekem, de gyerekes férfival még akkor se állnék le, ha maga Brad Pitt (ez ízlés szerint helyettesíthetö bármely más névvel) kérne rá.


Szomszédomék 70 fölött járnak, 12 éve vannak együtt, a férfinak nem lett gyereke, de a nönek van 3. A legkisebb fiú is már 40 lesz, de a mai napig egy konfliktusforrás a kapcsolatukban. "Te nekem nem vagy senkim..." stb. stb.


Nyilván a fentebb írtaknak nem kell így lenniük, de én inkkább nem próbálnám meg a helyedben. Mindig azt vallottam, hogy gyerekes nöhöz gyerekes férfi illik.

2023. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Sose leszel fontos a nőnek , kb ennyi. Mer' neki csak a gyerek számit.
2023. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem jósolok nagy jövőt neki. Neked a szex megér annyit hogy éveken át pénzelj 2 gyereket akik nem is a tieid ???
2023. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha vele élnek a gyerekek, és a sztenderd "kéthetente egy hétvége az apánál" módon van a gyerekfelügyelet, akkor: a hétköznapokra és minden második hétvégére felejtsd el a nyugalmat, összebújást, eleve a kettesben maradást, a felnőtt programokat, és szex csak takarodó után, otthon, a hálószobában.

A 15 éves talán már békénhagyna titeket napközben, és tőle csinálhatnátok amit akartok (ami még mindig nem délutáni felszabadult szexmaraton, de esetleg nézhetnétek filmet, vagy elmehetnétek pár órára otthonról), de a tízéves még odajön, ugráltat, nyaggat, dumál.

2023. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy jöttünk össze hogy egy lánya volt az asszonynak.

De én soha az életben nem csinálnék még egyszer ilyet, csak ha már felnőtt a gyereke és kirepült.

Mindíg másod ember az ilyen, soha nem az igazi lesz azzal a gyerekkel a kapcsolat.

Akár mit csinál , nem lehet még véletlen se szólni mert hát nem a tied és sajnos az anyák azt hiszik hogy direkt csinálom.

De ezt nem lehet leírni mert nagyon picit és nagyon alattomosan dolgoznak a nők.

Szóval ezt nem igen hiszi el senki amíg nincs benne.

Ha mégegyszer ilyen helyzet lenne , nem mennék bele.

De nyilván ez nem mindenkire igaz, de a nők nagy része dirigálni szeret , mindent ő akar megmondani.

A férfi csak adja haza a fizetést aztán maradjon csendben.

Én már beszélgettem több hasonló helyzetű férfival és kivétel nélkül mind ezt mondta.

Inkább egyedül és úgy is lenne alkalmi ismerős néha .

De tudom azt is hogy ha egy kicsit is be van indulva a férfi , úgy se fogadja meg ezt és nem is hiszi el.

Ja és nálad talán pont az a kor a legrosszabb, 10-15 év, az igazi lázadó kor és az anyja úgyis nekik ad igazat , te meg majd érezni fogod hogy kisnyúl vagy.

Ez hosszú távon nagyon embert próbáló és ideg örlő.

De sok szerencsét hozzá.

2023. dec. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
* ja és nálad a volt férj semmit nem számított, nem zavart be mert tök alkesz lett és soha nem jött a gyerekért.
2023. dec. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!