Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok titeket érdekel ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok titeket érdekel ha a kiszemelteteknek párja van?

Figyelt kérdés
2023. júl. 26. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen, akkor annyiban hagyom
2023. júl. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen, én akkor nem próbálkozom be. Számomra insant nem létezik tovább a srác mint potenciális jelölt. Még 15 évesen szerelmes voltam egy iskolatársamba akinek barátnője volt, de akkor sem nyomultam rá, de az érzések nem múltak el könnyen.
2023. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelműen igen.
2023. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
persze, normális vagy?
2023. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen, mert nem hiszek abban, hogy hárman is megférnének egy párkapcsolatban.
2023. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Hát számít, ja, mondjuk magamtól nem fogok direkt nyomulni rá, de mondjuk ha magától jön, akkor nem küldöm el a bánatba, viszont kettesben lógni meg olyan üzeneteket sem fogok vele váltani, amíg nem szakít. Szóval amíg kapcsolatban van, attól még addig mehet az átlag kommunikáció, aztán majd eldönti, mit akar.
2023. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

#6, igy készülnek a "mocskos szeretők".


Tiszteljük már annyira nőtársainkat, hogy offoljuk a kapcsolatban élő hapsikat. Eleve elég piponya az a srác amelyik úgy van a párjával, hogy amúgy bármikor leakasztható, aztán úgy is te is ez a kategória leszel nála.

2023. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
Ha pàrja van az nem. Lehet lepontozni. De ha gyereke van föleg kisgyerek akkor mindenképp hagyom.
2023. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
Engem nem 😂
2023. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Már nem. Anno igen, de azóta rájöttem, hogy semmire nem megyek vele. Aki akar, az úgyis félrelép, ha nem velem, akkor majd mással. Én legfeljebb jól hoppon maradok, egy (több) kellemes élmény helyett üldögélhetek itthon az ujjaimmal... Ja, és rám sincs tekintettel senki, soha az életben nem is volt, akkor én miért legyek más nőre? Sajnálni nem fogom, neki könnyen összejött a nekem is tetsző férfi, ha szét is mennek esetleg (bár én sosem buktatnék le senkit), kiheveri, regenerálódik, aztán megint lazán talál egy hasonló kalibert vagy jobbat. Ellentétben velem, aki kb. minden leeső kis morzsának örülhet...
2023. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!