Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen hátrányokkal jár,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányokkal jár,ha a kiszemelt nőnek van 2 gyereke?

Figyelt kérdés
38f vagyok a nő 36 és van egy 10 és egy 15 éves gyereke.Olyat akartam akinek nincs,de ő bejön nagyon külsőleg.
2023. dec. 16. 19:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

* most olvasom az 5. írót és nagyon igaza van.

Nem szabad össze jönni ilyennel.

2023. dec. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

Semmi jóra ne számíts...


Egy normális anyának mindig a gyerekei lesznek az elsők és a legfontosabbak. Olyan nővel meg még annyira sem érdemes kezdeni, aki egy farok miatt leszarja a gyerekeit. Szóval ez egy olyan helyzet, ahol te csak veszíthetsz. Éééés ezt nőként mondom.

2023. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen értek egyet azokkal, akik szerint nem szabad összejönni kétgyerekes anyával.

Szerintem ha jó feleség és jó anya, de tönkrement, vagy nem is volt jó a házassága, akkor simán vállalható a kapcsolat egy ilyen nővel.

Arra viszont készülni kell, hogy a gyerekek minden esetben sérülnek a válástól. Valami gond minden gyerekkel lesz, a kérdés, hogy mennyire vagy toleráns, hogy tudod kezelni a kapcsolatot a gyerekekkel. Sok elvált anyával összejövő férfi azt hiszi, hogy elég, ha eljátsza a Csekonics bárót a gyereknek, minden szart megvesz, és megvette a szeretetet. Ezzel félreneveli a gyereket, a pénzforrást fogja benne látni.

A másik véglet meg, aki átveszi az apa szerepet és elvárja, hogy a gyerek feltétel nélkül elfogadja a keserű pirulát is, ami a neveléssel jár. Ez sem fog menni, rühellni fogja a gyerek, mert SOSEM fog az igazi apa helyébe lépni, még ha az egy semmirekellő, elhanyagoló seggfej is.

Ezt közösen, az anyával egyetértésben lehet működtetni.

Egy egyedülálló független férfinak lemondással jár bekerülni egy csonka családba. Ha valaki szeret családban élni, annak viszont egy jó anyával, jó feleséggel boldog élete lehet, ahol a maguk módján szeretni fogják a mostoha gyerekek is.

2023. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sem elég egy párkapcsolathoz ezen a szinten az, hogy bejön külsőleg.

A lényeget már leírták, a gyereknek mindenképpen kihívás elfogadni az új élethelyzetet és ha van ex, azzal sem megy mindig simán a dolog. Amúgy pont egy hete utaztam vonaton egy idősebb nővel, akinek meghalt a fia. Mondta a menyének, hogy nyugodtan keressen magának új párt, ha akar, de ha az unokáját bármi negatívum éri kicsinálja mindkettőjüket. Aztán azt mesélte jól alakult, de akkor is, gondolj bele, hogy ilyen eset is létezik, amikor nem maga az ex, hanem annak a családja is bajkeverő lehet, az emberek nem racionálisak ilyen helyzetekben.

2023. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Figyelj gyerek az önmagában nem bűn, a másik meg ha teszik és szimpatikusak vagytok egymásnak miért ne próbálnád meg kapcsolatban? Mit veszíthetsz? Ugyanazt mint gyerektelennél.. max nem jön össze, hát nagy ügy.. :D
2023. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne olyan ember, akinél mindig csak 2. leszek..
2023. dec. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16# saját gyerek után is második leszel… csak mellékesen megjegyzem, kivétel ha nem akartok saját gyereket, ellenkező estben mindenki lekerül 2. Helyzetre
2023. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sose akartam gyereket.. 🤣
2023. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam a 8-as választ. Én sem azért írtam negatívumot, mert egy gyerekes nő sosem lehet jó, hanem azért, mert ez a realitás, és erre kell készülni. A nővérem egyedülálló anya, és 2 férfitól megkapta már, hogy őt zavarják a gyerekek, meg miért vannak mindig itt (hol legyenek, baszki? Ott élnek. Vagy van valami gödör a falu közepén, ahová be lehet dobni a kölköket, mikor egy kis nyugalomhoz szottyan kedvünk?) Ha gyerek van, akkor számolni kell azzal, hogy ott a gyerek. És a romantika lehetőségeinek erős korlátai vannak. Ezt vállalja, aki akarja. De olyan elképzeléssel odamenni, hogy jól néz ki, ezért szeretnél vele randizgatni, ide-oda menni, vacsora, mozi, éjfélre érünk haza, hétvégén wellness, szex amikor akarjuk, hát az nem fog menni.
2023. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!