Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak akik azt képzelik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik azt képzelik hogy egy valóban átlag alatti külsejű férfi képes eljutni randikig?

Figyelt kérdés

Furcsa elképzeléssel találtam magam szembe itt.

Egyesek ronda férfiak problémái kapcsán egy képzelt randira adtak tanácsot, ezzel azt képzelve hogy az illető szokott randizni, egyáltalán lehetősége van vele legalább közel egy szinten lévő nőkkel randevúra menni.

Honnan képzelik ezt egyesek?

Ronda férfit én csak úgy tudok elképzelni randin hogy fals profillal tinderezik vagy társkeresőzik. De ugye így nem lenne nagy érdem és eredmény sem valószínű



júl. 5. 12:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Akkor a 4,7 egészen jó pontszám. Az ilyenekre 3,6 - 3,9 között szoktam kapni...
júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

28 "Fut egy PF-em. Jelenleg 4.9-en all, ugyhogy messze vagyok a macho-tol....."


De úgy kapsz 4.9et hogy van rajtad kb 30kilo súlyfelesleg (ugye azt írtad korábban hogy nem sportolsz mert "izomlázad lesz és nem akarsz fájdalomcsillapítót tömni"). Benned bőven lehet potenciál ahhoz képest hogy full reménytelennek mutatod magad, főleg hogy 185 centi magas vagy.



"Az en fotom nem profi, hanem telefonnal keszult, de minosegre aranylag jo. Meg nem is oltonyos, hanem olyan ruhaban vagyok, amilyenben szoktam lenni. Szerintem azert igy objektivabb."


30 ez meg a másik, ettől egyáltalán nem objektívabb a PF.:D A photofeeler híres arról hogy a felhasználói sokszor nem feltétlenül szigorúan a kinézetét hanem a kép minőségét értékelik attractiveness alatt is. Nagyon sok videó van youtubeon ahol ezt kipróbálják, van olyan ahol 4 és 9 pont között mozog az értékelés. Sokszor a fényképgéppel készült képeket akkor is felül pontozzák ha pl idiótán vigyorog rajta pl egy szelfihez képest ahol jobban néz ki. Ez sajátossága az oldalnak fura hogy neked aki ennyire fuggoje nem tunt fel.



40fincel maláj incel innentől én abszolút hiteltelen embernek tartalak és mindenhova be fogom ezt amiket itt leírtál másolni. Végleg megbuktál maláj tigris blackpiller.

júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
12:49 Sajnos ebben van sok igazság amit írtál. Én súlyfelesleg nélkül, telefonnál jobb fotóminőségű képre kaptam 5,3-at... Nem értem a maláj barátunkat. :(
júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Pörgessetek bele rengeteg példa van, konkrétan a fotós felszerelést cserélte le a srác meg valamennyit varialt az öltözékén és brutalisan elfogult a PF közössége a képminőség meg a szelfik ellen.


Szerintem egy otthoni lakasbeli szelfire kb max akkor kapsz magas pontot tőlük ha vmi szupermodell vagy (hirtelen egy se ugrik be férfiak közül de a blackpillerek úgyis rájuk verik a faxuk nekik majd beugrik), de lehet akkor se.


Igazából én emiatt nem is használom már a pfet, inkább ha már kell ilyen értékelő akkor valami AI alapú appot. Fura volt amúgy nekem hogy 40f incel egy ilyen torz működésű oldalra alapozza a fél identitását de ő tudja.

júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Srácok, mi az a PF? Én is szeretném kipróbálni magam :D
júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Ez a photofeeler nevű oldal. Felraksz egy képet és emberek tudják bizonyos szempontok alapján értékelni.


Én az "attractiveness" részét a fentebb leírtak miatt nem használom, de pl CV kép kiválasztásához használtam már, arra nem rossz szerintem.

júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Én olyan 3 körül kaptam régebben photofeeleren. Ez nem is zavart volna ha se a tinderen, sem más appon vagy oldalon lett volna match. Dehát ugye match az nemigen volt, úgy meg randi sincs

Életem első és egyetlen kapcsolatát végül élőben rendes randi nélkül hoztam össze, de addigra elment a fiatalságom, és az az egy is olyan siralmas volt hogy véget vetettem neki.

Randiról igazából nem is ábrándoztam, 3-as osztályzattal felesleges is

júl. 6. 13:31
 38/38 anonim ***** válasza:

37


Nem olvastam a válaszokat, de sok ronda, dagadt és öregebb férfinak is lehet sok nője. Pénz kérdése. Próbáld ki! Hidd el működik.

júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!