Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak akik azt képzelik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik azt képzelik hogy egy valóban átlag alatti külsejű férfi képes eljutni randikig?

Figyelt kérdés

Furcsa elképzeléssel találtam magam szembe itt.

Egyesek ronda férfiak problémái kapcsán egy képzelt randira adtak tanácsot, ezzel azt képzelve hogy az illető szokott randizni, egyáltalán lehetősége van vele legalább közel egy szinten lévő nőkkel randevúra menni.

Honnan képzelik ezt egyesek?

Ronda férfit én csak úgy tudok elképzelni randin hogy fals profillal tinderezik vagy társkeresőzik. De ugye így nem lenne nagy érdem és eredmény sem valószínű



júl. 5. 12:51
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

"Te el tudnád képzelni azt a problémát, hogy többen hajtanak rád és nyomaszt, hogy tudod kiválasztani közülük a legjobbat?"

Ami azt illeti igen, el tudnám képzelni. Bár nem tapasztaltam még ilyet

És ez mit jelent akkor?

Most álljak le a női "miért nincs normális pasi?" kérdések alatt irkálni hogy "randid sem volt még az életedben" ? Hiszen az az én szemszögem

Az hogy valakinek van egy bizonyos szemszöge, miért kell azt jelentse hogy fogalma sincs mit él át a másik?

júl. 5. 15:12
 12/38 anonim ***** válasza:

Te kérdezted, hogy a nők miért nem értik meg, hogy neked az a problémád jelenleg, hogy hogy juss el oda, hogy valaki elfogadjon tőled egy randira hívást, és még bőven nem ott tartasz, hogy azon aggódj sikeres lesz-e az a randid.

Adtam rá egy lehetséges magyarázatot.

júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy mi volt a célod ennek a kérdésnek a kiírásával?


Köszönöm, ha őszintén válaszolsz erre.

júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 Senior Séf ***** válasza:
69%
Amíg azon rugózol, hogy neked MIÉRT NEM lesz soha csajod, tölthetnéd az idődet azzal is, hogy teszel ellene. Tudod, bazki, milyen tökös legény voltál egyéves korodban? Nem azon agyaltál, hogy miért nem tudsz felállni, hanem megtetted! Ha nem ment így, megpróbáltad amúgy...
júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

"Tudod, bazki, milyen tökös legény voltál egyéves korodban? Nem azon agyaltál, hogy miért nem tudsz felállni, hanem megtetted! Ha nem ment így, megpróbáltad amúgy..."

XD

Na hát ma ugyan nem vagyok kövér, de akkoriban sajna az voltam, méghozzá olyan szinten hogy 2 éves koromban se tudtam még ülni sem...

Fényképen örökítették meg, de fogni kellett hogy ne dőljek el

Nemhogy kétlábon járni XD

júl. 5. 17:44
 16/38 anonim ***** válasza:
Látom, sikerült megfognod a lényeget Senior Séf hozzászólásában.
júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
24%

#14



Hat ez eleg skibidi volt, Chad bacsi.....



Te is annak koszonheted, hogy jo voltal a noknel, hogy nyertel a genetikai lotton.



40F incel

júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

17


Gondolom, te rossz géneket örököltél apukádtól, azért nem születtél meg.

júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Marmint attol a szemelytol, akirol azt mondtak, hogy az apam? Sok kozos nincs bennunk.



40F incel

júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

"Te kérdezted, hogy a nők miért nem értik meg, hogy neked az a problémád jelenleg, hogy hogy juss el oda, hogy valaki elfogadjon tőled egy randira hívást"

Egyrészt felesleges rám vetíteni a kérdést eleve, másrészt pedig nem csak nőkről van szó. Ott vannak a chadek és a még éppen elboldoguló chadliteok is, akik szintúgy nem értik ezt. Valószínűleg egy pasas írta a hszt is ami a kérdést ihlette, és amelyben felveti hogy mit kéne randin meg hogy kéne

Miközben szó sem volt és nem is lehet szó randikról, hiszen egy közönséges férfi lassan egyáltalán el sem jut randikra. Ez a tény valahogy el sem jut a szerencsésebbekhez, akik azt sem tudják mi van körülöttük, vagy csak nem akarják tudni.

Itt úgy tűnik utóbbi...

júl. 5. 21:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!