Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak akik azt képzelik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik azt képzelik hogy egy valóban átlag alatti külsejű férfi képes eljutni randikig?

Figyelt kérdés

Furcsa elképzeléssel találtam magam szembe itt.

Egyesek ronda férfiak problémái kapcsán egy képzelt randira adtak tanácsot, ezzel azt képzelve hogy az illető szokott randizni, egyáltalán lehetősége van vele legalább közel egy szinten lévő nőkkel randevúra menni.

Honnan képzelik ezt egyesek?

Ronda férfit én csak úgy tudok elképzelni randin hogy fals profillal tinderezik vagy társkeresőzik. De ugye így nem lenne nagy érdem és eredmény sem valószínű



júl. 5. 12:51
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Képzelem a chadjeid mennyit gondolkodhatnak ezen két menet között valami csajjal, aki vissza sem köszönt annak akiről a kérdés szólt.

Aki nem te vagy, te csak megkérdezted, mert te ilyen filozófikus alkat vagy.


Lehet az a baj, hogy túl sokat gondolkodsz és egyszerűen túlgondolod a dolgokat.

júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
40f incelnek ne higgyetek, ő valójában macho maláj Chad írták róla maláj nők.
júl. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Újabb értelmetlen kérdés. A kérdező a 7. válaszban leírta, hogy nem képes eljutni randiig, teljesen mindegy, ki mit mond, ő már ezt eldöntöttemagában. Akkor minek a kérdés?
júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

"ő valójában macho maláj"



Fut egy PF-em. Jelenleg 4.9-en all, ugyhogy messze vagyok a macho-tol.....



40F incel

júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

" A kérdező a 7. válaszban leírta, hogy nem képes eljutni randiig, teljesen mindegy, ki mit mond, ő már ezt eldöntöttemagában."

Inkább te és mások döntötték el magukban az ellenkezőjét, nézd csak meg mire reagáltam.

Nem vagytok hajlandóak elfogadni a valóságot amit sokan átélnek, és a saját helyzetetekből kiindulva tagadjátok mások problémáit

Szerintetek ez normális?

Velem van probléma mert felhozok egy tényt és nektek ez nem tetszik?

Nem gondoljátok hogy akik átélik ezt azok jobban tudják?

júl. 6. 08:58
 26/38 anonim ***** válasza:
8:33 40 F. Tettem fel profi fotóssal öltönyös felvételt magamról PF-re. Az eredmény 5,3 lett... :D Lehet nem is nézel ki rosszul akkor vagy én nézek ki rosszul... :D
júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
11:30. A mostani fotóimra 4 alatt kapok. Hogy látod, érdemes újra felküzdeni magam 5 környékére (fogyás, sport, szuper ruhák, profi fotós) vagy nincs jelentősége?
júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

En a regebbi fotoimra kaptam 4 alatt. Ez a 4.7 meglepett, de ez is csak a banatrecskara eleg. 7-8 korul kene, de az kb. elerhetetlen.



Bar lehet, hogy nekem az 5-os Szaturnusz kezd kifizetodni, mert az egyre idosebb koromban keszult fotokra egyre magasabb pontot kapok.



40F incel

júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Kis időre felment 6 felé nekem, de mindig megvárok 40 szavazatot, így lett 5,3 a vége. Sajnos a 7-es szint nekem is csak álom marad. Megmondom őszintén, amelyik srác pl. Itt kommentel, hogy mennyire rosszul látjuk a női elvárásokat... Kíváncsi lennék mennyi pontot kapnak egy profi felvételükre .. 36 F Béta
júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Az en fotom nem profi, hanem telefonnal keszult, de minosegre aranylag jo. Meg nem is oltonyos, hanem olyan ruhaban vagyok, amilyenben szoktam lenni. Szerintem azert igy objektivabb.



40F incel

júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!