Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél tényleg rajtengedély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél tényleg rajtengedély hogy férfinek legyen munkája és ügyeljen a személyi higiéniára?

Figyelt kérdés
júl. 5. 09:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
4%

Femináci trollkérdés!

De annak is ócska és átlátszó

júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
11%

10.


És honnan tudod, hogy nem szar fétises a nője, aki eleve erre gerjed? Ritka, de van ilyen.

júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha már így kérdezed, nem, nem akarom tudni! :D
júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
Ezek a teljesen alap dolgok
júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
18%
A nőknél nem ez a rajtengedély, hanem a számukra tökéletes arc és test, magas fizetés, és a nagyobb értékű hitelmentes ingóságaid, amit már az ismerkedési szakaszban hajlandó is lennél velük megosztani az általuk felmutatott semmiért cserébe.
júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%
Na már várom mikor jön a 60kilos magas tinifiu fetises látens bolond válaszoló
júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%

Elképesztő elvárások...

Hogy felnőttként dolgozzon, mint minden normális ember és hogy tisztálkodjon, mosson fogat, mert nem vagyunk állatok.

Bődület, hogy mik vannak.

júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
50%

17.


A bejárjon alibizni egy átlagfizetésért is elég "dolgozzon" alatt? Én pl. ezt teszem. Igaz így csak 3 órát kell dolgozni a 8 órából, a maradék pihenő meg ilyesmik, a fizetés átlagos, de kb. azt se érdemlem meg. De nem is leszek kikészült, lerobbant fizikailag mint a "nyomás a melóba" sztahanovista arcok. Minek, kinek, miért?

júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
33%

18-as, nem vagy kirívó eset, sok ilyen van. És sokaknak van párjuk, családjuk. Van ez az embertípus. Egyéni, hogy kinek jó így, kinek nem.

Nálunk volt olyan, hogy kereken megmondták, hogy Katikának nem szabad túl sok munkát adni - értsd, szinte semennyit - mert a "főispán" valakije (megyei kormányhivatalról beszélünk). Időnként hetekre eltűnt, majd aztán valamikor előkerült, de ugyanúgy kapott fizetést, természetesen.

A gond az ilyenekkel az, hogy az ő munkájukat is valakinek el kell végeznie és foglalják a státuszt a normális, megbízható, ne adj Isten tanut, értelmes munkaerő elől.

júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
54%

Nekem nem. Én nem vagyok egy elszállt, irreális elvárásokat támasztó nö.

Nekem egy áporodott szagú, szaros gatyás, rohadt fogú vagy akár fogatlan munkanélküli is jó. Egyszer élek, nem fogok válogatni vagy finnyáskodni.

júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!