Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire használhatatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire használhatatlanná ezek az online társkeresők??

Figyelt kérdés

Több, mint 1 éve vagyok szingli és próbálok ismerkedni. De nyilván 40 óra munka mellett leginkább az online társkeresés marad. Persze eljárok erre-arra, látom is, hogy megnéznek a férfiak, 2 hetente kb bulizni is megyek, ahol szintén odajönnek hozzám (csak sajnos vagy túl idősek hozzám, vagy nem keltik fel az érdeklődésem, de ez most hosszú sztori, nyilván nekem is van 1-2 elvárásom).


És akkor marad a társkereső.. ezt a fertőt, ami itt van, szörnyű. Beleteszek 1-1 beszélgetésbe sok energiát, aztán kiderül, hogy trollkodnak, komolytalanok, össze-vissza írogatnak. Mutattam férfi ismerősöknek is pár "gyöngyszemet", és ők is meg voltak hűlve, hogy tényleg ez a férfi felhozatal?? Pedig nagyrészt értelmiségi, diplomás emberekről van szó (Persze nem a diploma teszi az embert, ez is tény). Teljesen elkorcsosult ez az online társkeresés..


Magamról annyit, hogy nyilván én sem vagyok tökéletes, vannak hibáim, de egyébként csinos és szép nőnek tartom magam, külsőre nincs velem gond. Van rendes munkahelyem, diplomám (bár mint írtam, nem feltétlen ez számít), hobbim, aktív életet élek, sportos vagyok, utazok-kirandulok, nyitott vagyok mindenre. Szeretek poénkodni, van humorérzékem is. És mégis, egyszerűen az egész olyan, mint egy végeláthatatlan útvesztő... :(


Tudom, hogy nem velem van a gond, de pár nap tinder után már olyan nyomorultul érzem magam, pláne mikor randi előtt random szétmatchel a másik, meg ilyenek történnek. Igazából én ezt a fertőt senkinek nem ajánlom, sem nőknek, sem férfiaknak, sz*r, máshogy sz*r, de sz*r...


Szóval pár nap után tökre süllyed az önbizalmam, hogy mi a jó ég baj van velem, miért van ez.. aztán bemegyek dolgozni, edzőterembe, bulizni stb, és látom, hogy tetszem a férfiaknak... buliban is oda szoktak jönni, csak hát többet kéne bulizni járni, de minden hétvégét sem szeretnék ezzel tölteni.. nehéz ez a párkeresés.


Most azt hiszem, félig kiönteni a lelkem jöttem ide, de nagyon érdekel az is, hogy ti mit tapasztaltok?


26N



júl. 4. 18:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk ez az egynapos szabály teljes hülyeség... a többség nem azért nem ír vissza 24 órán belül, mert bosszút áll, hanem mert nem lóg fent a Bumble-ön 24/7 és későn jön rá, hogy vkivel matchelt, és mire írna, már elhalt. De ettől még voltak onnan beszélgetéseim.
júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!