Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire használhatatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire használhatatlanná ezek az online társkeresők??

Figyelt kérdés

Több, mint 1 éve vagyok szingli és próbálok ismerkedni. De nyilván 40 óra munka mellett leginkább az online társkeresés marad. Persze eljárok erre-arra, látom is, hogy megnéznek a férfiak, 2 hetente kb bulizni is megyek, ahol szintén odajönnek hozzám (csak sajnos vagy túl idősek hozzám, vagy nem keltik fel az érdeklődésem, de ez most hosszú sztori, nyilván nekem is van 1-2 elvárásom).


És akkor marad a társkereső.. ezt a fertőt, ami itt van, szörnyű. Beleteszek 1-1 beszélgetésbe sok energiát, aztán kiderül, hogy trollkodnak, komolytalanok, össze-vissza írogatnak. Mutattam férfi ismerősöknek is pár "gyöngyszemet", és ők is meg voltak hűlve, hogy tényleg ez a férfi felhozatal?? Pedig nagyrészt értelmiségi, diplomás emberekről van szó (Persze nem a diploma teszi az embert, ez is tény). Teljesen elkorcsosult ez az online társkeresés..


Magamról annyit, hogy nyilván én sem vagyok tökéletes, vannak hibáim, de egyébként csinos és szép nőnek tartom magam, külsőre nincs velem gond. Van rendes munkahelyem, diplomám (bár mint írtam, nem feltétlen ez számít), hobbim, aktív életet élek, sportos vagyok, utazok-kirandulok, nyitott vagyok mindenre. Szeretek poénkodni, van humorérzékem is. És mégis, egyszerűen az egész olyan, mint egy végeláthatatlan útvesztő... :(


Tudom, hogy nem velem van a gond, de pár nap tinder után már olyan nyomorultul érzem magam, pláne mikor randi előtt random szétmatchel a másik, meg ilyenek történnek. Igazából én ezt a fertőt senkinek nem ajánlom, sem nőknek, sem férfiaknak, sz*r, máshogy sz*r, de sz*r...


Szóval pár nap után tökre süllyed az önbizalmam, hogy mi a jó ég baj van velem, miért van ez.. aztán bemegyek dolgozni, edzőterembe, bulizni stb, és látom, hogy tetszem a férfiaknak... buliban is oda szoktak jönni, csak hát többet kéne bulizni járni, de minden hétvégét sem szeretnék ezzel tölteni.. nehéz ez a párkeresés.


Most azt hiszem, félig kiönteni a lelkem jöttem ide, de nagyon érdekel az is, hogy ti mit tapasztaltok?


26N



júl. 4. 18:46
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*használhatatlanok
júl. 4. 18:47
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanezt tapasztaltam sajnos pedig más korosztály vagyok. 42N
júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
:DD hat ez vicces
júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3, Igen, ha mással történik. Ugye? :P
júl. 4. 19:07
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyire nem válik be, mint ahogy sokan másoknak sem, akkor miért használod görcsösen?

Látod hogy mi a helyes megoldás, írod is aztán azt erőltetnéd ami láthatóan nem működik?

júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Értelmezésem szerint táskeresőn és szórakozóhelyen sincs sikered, hiszen többen kezdeményeztek, mégsincs semmi, ennek ellenére a következőt írod:

"Tudom, hogy nem velem van a gond"


Véleményem szerint ha neked nem sikerül párt találni, akkor veled is lehet gond, hiszen másképp sikerülne. Hogy ez azért van, mert egyébként rendben vagy, viszont magadhoz képest magas az elvárásod és/vagy kevés férfi megy át a szűrőn, az megint más kérdés.


Ilyenkor rengeteg sikertelen randi lesz, mire találsz olyan férfit, akivel szívesen megpróbálnád. És itt jön képbe, hogy annak a férfinak is megfelelő, elég jó vagy?

júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem való mindenkinek. De ha van humorod, tudsz a saját és mások hülyeségén is derülni, laza vagy és nem csinálsz egodrámát abból, ha valaki inkorrekt volt veled, és lehetőség szerint te sem teszel gáz dolgokat, akkor addig is egész szórakoztató tud lenni, míg szembejön az a valaki, aki miatt aztán érdemes otthagyni az egészet.
júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek találták ki.


Férfiak közül keveseknek, ez egy piac. Jól kell kinézni, ha nem ütsz meg egy szintet fel se menj

júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy szép vagy, DE! ( én azt vettem észre) ha nem vagy ribike, pics* akkor nem igen fogsz kelleni.
júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Aki szóbaáll a tinderes szépfiúkkal az így jár.

Válassz valami kedvesebb, jóságosabb kinézetűt.

Ja, hogy arra nem nedvesedsz.

Hát akkor így jártál!

Piszillak! 😘

júl. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!