Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire használhatatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire használhatatlanná ezek az online társkeresők??

Figyelt kérdés

Több, mint 1 éve vagyok szingli és próbálok ismerkedni. De nyilván 40 óra munka mellett leginkább az online társkeresés marad. Persze eljárok erre-arra, látom is, hogy megnéznek a férfiak, 2 hetente kb bulizni is megyek, ahol szintén odajönnek hozzám (csak sajnos vagy túl idősek hozzám, vagy nem keltik fel az érdeklődésem, de ez most hosszú sztori, nyilván nekem is van 1-2 elvárásom).


És akkor marad a társkereső.. ezt a fertőt, ami itt van, szörnyű. Beleteszek 1-1 beszélgetésbe sok energiát, aztán kiderül, hogy trollkodnak, komolytalanok, össze-vissza írogatnak. Mutattam férfi ismerősöknek is pár "gyöngyszemet", és ők is meg voltak hűlve, hogy tényleg ez a férfi felhozatal?? Pedig nagyrészt értelmiségi, diplomás emberekről van szó (Persze nem a diploma teszi az embert, ez is tény). Teljesen elkorcsosult ez az online társkeresés..


Magamról annyit, hogy nyilván én sem vagyok tökéletes, vannak hibáim, de egyébként csinos és szép nőnek tartom magam, külsőre nincs velem gond. Van rendes munkahelyem, diplomám (bár mint írtam, nem feltétlen ez számít), hobbim, aktív életet élek, sportos vagyok, utazok-kirandulok, nyitott vagyok mindenre. Szeretek poénkodni, van humorérzékem is. És mégis, egyszerűen az egész olyan, mint egy végeláthatatlan útvesztő... :(


Tudom, hogy nem velem van a gond, de pár nap tinder után már olyan nyomorultul érzem magam, pláne mikor randi előtt random szétmatchel a másik, meg ilyenek történnek. Igazából én ezt a fertőt senkinek nem ajánlom, sem nőknek, sem férfiaknak, sz*r, máshogy sz*r, de sz*r...


Szóval pár nap után tökre süllyed az önbizalmam, hogy mi a jó ég baj van velem, miért van ez.. aztán bemegyek dolgozni, edzőterembe, bulizni stb, és látom, hogy tetszem a férfiaknak... buliban is oda szoktak jönni, csak hát többet kéne bulizni járni, de minden hétvégét sem szeretnék ezzel tölteni.. nehéz ez a párkeresés.


Most azt hiszem, félig kiönteni a lelkem jöttem ide, de nagyon érdekel az is, hogy ti mit tapasztaltok?


26N



júl. 4. 18:46
1 2 3
 11/21 retektorta ***** válasza:
63%
Érdekes ez a történet. Ha jól nézel ki a képeken, nem hiszem el, hogy nem kapsz napi 2-3 levelet. Heti 10-15-ből nincs senki, akivel sikerül értelmes beszélgetést indítani, és hétvégén meginnál egy kávét? Értem én hogy sok a hülye meg inkorrekt ember, de egy hónap alatt nem találkozol 2-3 olyannal, akivel érdemes lenne komolyabban ismerkedni? Nem lehet, hogy máshol van a probléma?
júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%

#11

Te egy nőgyűlölő hímsoviniszta disznó vagy, egy bigott szexista!


Hogy mersz bármit is számon kérni a kérdezőn, amikor ő egy áldozat?

Vagy áldozathibáztató is vagy? 🤬

júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Tényleg használhatatlanok, legalábbis az átlagos férfiak számára. Ma is matcheltem reggel egy nővel írtam neki egyből de azóta semmi válasz. Gondolom a mostani tinilányok/tinifiúk már azt sem tudják mi az hogy köszönés pedig alap illem lenne ha köszönnek nekik akkor vissza kellene köszönni vagy ha belép valahova pl: boltba akkor minimum egy jó napot kívánok!
júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem is írtam azóta a lánynak pedig fent van! Nyílván köszönni nem tud és aki köszönni nem tud az szerintem nagyon kommunikálni sem tudna. Ez csak az én véleményem!
júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
31%

#12

Teljesen egyetértek veled, én sem írhattam volna pontosabban!

Fontos, hogy mindig azonnal rámutassunk a toxikus maszkulinitás mindennapos megnyilvánulásaira ezáltal tégláról téglára lebontva a patriarchátust!

júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nálam is magasan van a léc (sajnos), ugyanis a második exem (plusz az elmúlt 1 évben volt egy lazább jellegű kapcsolat-szerűségem), szóval ők ketten elég magasra tették a lécet. :/

Olyan hatalmas elvárásom nincs, a legfontosabb:

- korban passzoljon (nálam max 5-6 évvel legyen idősebb)

- értékrendünk legyen hasonló (teljes egyezés úgysem lesz)

- legyen egy normális, élhető egzisztenciája (nekem is van)

- hasonló érdeklődési köre legyen

- és persze a külső is számít, bár egyébként nekem egyik exem sem volt ilyen címlapfotós srác, inkább azt mondom, hogy átlagos legyen.. de úgy érzem, már az átlagos srácokat is elkapkodják.


Összefoglalva, azokat a dolgokat várom el, amiket én is meg tudok adni a másiknak. Mivel egyelőre otthon élek még anyukámmal és testvéremmel, nálam ez sem szempont, hogy legyen saját lakása, sőt, nekem kifejezetten tetszene is, ha valakivel így közösen tudnánk ezt a lépést megtenni, hogy elköltözünk. Persze ne legyen anya pici fia, én sem vagyok az, nálunk családon belül eléggé szét van minden házi munka osztva

júl. 5. 16:04
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A Tinderről én csak rosszat hallottam eddig nőismerősöktől. Én Bumble-ön próbálkoztam, elég szigorúan, de értelmes dolgok alapján szűrtem... és akikkel utána beszéltem, értelmes emberek voltak. Egy ismerkedés volt olyan, hogy találkozott mással és jól érzik magukat... utána elmentem vkivel randizni, akivel azóta is együtt vagyunk. Ott is sok volt a kretén, de azért volt nem egy értelmes férfi is.
júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17) Bumbleről azt hallottam, hogy a srácok ott állnak hosszút a nőkön és szándékosan nem írnak vissza.


Én is próbáltam, ugyebár ott csak nők írhatnak, és a pasinak 24 órája van visszaírni. 10-ből 1-3 ír csak vissza, de ők is csak reaktívan kommunikálnak, semmi proaktivitas vagy visszakérdezés vagy bármi.. totál ki lehet ettől égni. :(

júl. 8. 23:10
 19/21 A kérdező kommentje:
*bosszút
júl. 8. 23:10
 20/21 anonim ***** válasza:
Több mint tíz éve vagyok fent és egyre inkább azt érzem egyedül vagyok. Tehát mi a kérdés?
júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!