Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, voltatok már valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, voltatok már valaha hosszabb-rövidebb ideig párkapcsolatban 170 centinél alacsonyabb pasival?

Figyelt kérdés
Nem, nem érdekel, hogy milyen magasak vagytok, a kérdés szempontjából irreleváns.

júl. 3. 21:04
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy más sem, ha jól láttam, szóval hiába ugrálsz!



Neked pedig semmi nem fog változni az életedben attól hogy ezen a magasság témán ugralsz. Csak szanalmassa teszed magad. Sokkal vonzóbbak azok akik inkább viccet csinalnak a hibaikbol, mint ez a folytonos onsajnaltatas amit itt lemuvelsz. Még a neved is netto szánalom

júl. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
94%

Voltam már szerelmes ilyen pasiba, de minden esetben volt párjuk vagy feleségük, úgyhogy nem tudtam volna járni velük.


Az fontos tényező, hogy ők vonzó személyiségű, értelmes pasik voltak, ellentétben veled kérdező.

júl. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg, jut eszembe. Egyszer nekem is nagyon tetszett egy nálam pár centivel alacsonyabb pasi. Hónapokig oda voltam érte, de mivel párja volt, elkezdtem másfelé fókuszálni.
júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Két 190 cm-s pár után lett egy 168 cm-s. Korábban el sem tudtam volna képzelni, hogy alacsonyabb pasival járjak, de most már előbb választanék 170 cm-set mint 190 cm-set :)
júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
84%
170 cm vagyok az exem 168 cm volt….nem a magassága volt a kapcsolatunkban a probléma, hanem az hogy folyamatosan csalt🙃 látod…ahhoz képest, hogy 170 cm sem volt kellett a csajoknak.
júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Na erre mit lépsz shortcel?
júl. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

24#


"Korábban el sem tudtam volna képzelni, hogy alacsonyabb pasival járjak"


Miért nem?


Aztán meg hogy a csodába jöttél rá, hogy az alacsony pasi embernek számít?

júl. 6. 04:34
 28/37 anonim ***** válasza:
94%
Válogatsz a válaszok közt Short. Megcáfoltak többször, hordd el magad
júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

28#


Mit cáfoltak meg és ez most mire válasz? :)


Az alapkérdés eldöntendő, szóval nincs mit megcáfolni. Ez a mindenféle idelökött rizsa jórészt abszolút érdektelen.


A szövegértési problémáiddal meg javaslom, hogy keress fel egy szakembert, itt szerintem a kutya sem kíváncsi rájuk. :)

júl. 6. 23:24
 30/37 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok egy azt hiszem, hogy pofonegyszerű kérdésre...
júl. 6. 23:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!