Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lesz úgy valaha párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz úgy valaha párkapcsolatom ha soha nincs amiről beszéljek és félek az intimitástól?

Figyelt kérdés
26 srac vagyok soha nem volt barátnőm. Egyszer lehetett volna anno 19 évesen, de amikor kb 4ik randi után rákerült a téma a “több mint barátságról” kb kisiklottam mert féltem mi lesz, ha tényleg közel kerülünk egymáshoz és rámun. Most igy olvasgatva neten sokaknál már 3ik randin elvárt a csók?? Életemben nem csókolóztam, nekem az eszméletlenűl intim. Biztos nem tudnék valakit úgy megcsókolni, hogy 3-4szer találkoztunk még csak. A szexről nem is beszélve. Hogy meztelenre vetkőzzek valaki előtt aki még két hónapja sem ismer?? Öszintén szerintem intimitás fóbiám van. Amikor filmet nézek rohadtul kellemetlenul érzem magam csók/vallomásos jeleneteknél, rendesen összeszorul a gyomrom..

ápr. 8. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Félsz az ismeretlentől és lehet, hogy demiszexuális vagy. Ezzel nincs gond, hasonló beállítottságú nőkkel kéne ismerkedni, akik ugyanúgy lassan haladnának mint te.
ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Nincs fóbiád. Én is lassú vagyok (és öreg hozzád). Szerintem az a tök beteg, hogy 3 randi után egymás nemi szervét nyalogatják az emberek. De sok a birka.
ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Soha. De neked minek nő egytalán?
ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Kinek mi a normális.

Kedves 2-es

A birka az te vagy. Ennyi erővel akkor leszólhatnálak én is mert neked is más a normális és az elfogadott. Ha valaki nem olyan mint te az már egy idióta barom?

A párommal évekkel ezelőtt az első randin már egymásnak estünk. És? Nekem megfelelt neki is. Azóta is együtt vagyunk de nyílván birka vagyok....

ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Azért 26 éves FELNŐTT FÉRFIKÉNT két hónap után nem csak bohóckodni kéne.

Én a legtöbb párommal fél év után összeköltöutünk, ahogy most a vőlegényemmel is. És nem azon agyaltunk, hogy két hónap után szexeljünk-e...Nem tinik vagyunk basszus.

ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
5-ösnek igaza van teljesen.
ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

"Amikor filmet nézek rohadtul kellemetlenul érzem magam csók/vallomásos jeleneteknél, rendesen összeszorul a gyomrom.."


Szakemberrel kellene ezt előbb kibogozni benned, addig sehogy.

ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Te soha ne csajozzál!
ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy aszexuális vagy.
ápr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4-es, valamire rátapinthattam, ha ennyire védekezel.
ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!