Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, voltatok már valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, voltatok már valaha hosszabb-rövidebb ideig párkapcsolatban 170 centinél alacsonyabb pasival?

Figyelt kérdés
Nem, nem érdekel, hogy milyen magasak vagytok, a kérdés szempontjából irreleváns.

júl. 3. 21:04
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
0%
Összes pofázósra megy a 0
júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
70%
Ment a jelentés, szeretnék tömeges jelentést kérni
júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Trollkodjatok másik topicban, ha kérhetem!


Köszönöm.

júl. 3. 22:30
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem, eddig minden párom (az exem és a jelenlegi) 180 cm körül mozgott, de sose mértem le őket. Mondjuk az első gimnáziumi szerelmem 170 cm körül lehetett, csakhát volt barátnője (kb. ugyanolyan magas volt). Életem első szerelmi csalódása volt.

25/N (178 cm)

júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem topic és ez nem egy fórum! Az oldal szabályzata szerint nem is irhatsz ki ismétlődő kérdést
júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek olyan sokan, úgyhogy még nem jött össze, de amúgy járnék, ha tetszene.
júl. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
95%

170 cm alatti férfiaknak is van párjuk.

Oké, nem előny a 165 cm magasság, de közel sem biztos, hogy csak ez az oka, hogy nincs senkid.

júl. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Ez jó lesz :) Valaki majd észreveszi a kérdező nickjét is :)
júl. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

15#


Ez nem ismétlődő kérdés, még sosem kérdeztem rá erre.


Amúgy más sem, ha jól láttam, szóval hiába ugrálsz!

júl. 4. 06:12
 20/37 A kérdező kommentje:

17#


Világ életemben hallgathattam a környezetemben lévő nőktől, ahogy a magas pasikról áradoznak.


Biztos csesztetni akartak ezzel, hogy érezzem még szarabbul magam.

júl. 4. 06:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!