Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolat egyetlen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat egyetlen és legfontosabb feltétele a szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy hiába mondanak tulajdonságokat az emberek hogy legyen őszinte, figyelmes, kedves, humoros ezek abszolút nem fontosak max. elméletben ,egy ami fontos az a szexuális vonzalom ,nem véletlen az hogy rengeteg bunkó nem túl okos embernek van párkapcsolata, azért mert vonzódnak hozzá szexuálisan, itt vagyok én 39 évesen és még egyetlen egy barátnőm sem volt (igen szűz vagyok még) pedig csomó jó tulajdonságot mondják hogy jellemző rám, imádnak a munkahelyen, imádnak a barátok, de cuki kisugárzásom van abszolút semmilyen szexuális kisugárzásom nincsen ezért egy nő sem érzet irántam még vonzalmat, szóval kitörülhetem bármely jó tulajdonsággal a fenekemet egyedül fogok megrohadni
júl. 3. 18:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Itt feltettem már hasonló kérdést, csak bunkóbb stílusban. Valahogy úgy volt megfogalmazva, hogy "miért hazudnak a nők állandóan arról, hogy mi számukra a legfontosabb egy párkapcsolatban"?


Jött pár érdekes válasz. Persze senki sem hazudik, mindenki tökéletes, csak én vagyok teljesen hülye. Amúgy meg "ennyi eszed van, már a gyerekek is tudják, hogy a vonzalom a beugró, ez az alap, minden más utána jön, ennyi eszed van, ennyire elmaradott vagy?" Na, kb ez volt a reakció a kedves, jólelkű, igazszívű gyakoris lánykák részéről.


Amúgy meg (a gyakoris rantjeimet leszámítva) valóban top 5% vagyok jófiú stílusjegyekből és megbízhatóságból, csak éppen ezek egyetlen 40 év alatti nőt sem hatnak meg. Telibe le se sz... Akármit mondanak, ez nem a legfontosabb, hanem a legeslegutolsó szempont a párválasztásban. Magyarul igenis sokan közülük HAZUDNAK, csak annyira ostobák, hogy észre sem veszik. Amúgy 10-15 év totális sikertelenség kellett ahhoz, hogy erre ilyen formában rájöjjek.

Csak ekkora kárt okozott az az agymosás és hazudozás, ami ezzel kapcsolatban megy....

júl. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy 10-15 év totális sikertelenség kellett ahhoz, hogy erre ilyen formában rájöjjek"



Igen, a mostani generacionak konnyebb, mert minden informacio elottuk van. Nekunk meg le kellett futni a koreinket.



40F incel

júl. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
Alapvetően igen, a legfontosabb, de NEM az egyetlen feltétele. Szexuális vonzalom lehet bárki iránt, viszont attól még nem biztos, hogy párkapcsolat lesz. Még akkor sem ha a másik fél is hasonló vonzalmat érez. Sajnos pont ez a baj, hogy sok egyébként összeillő ember között nincs olyan szexuális vonzlalom, hogy valóban együtt tudjanak működni. A rengeteg megcsalás, kiegyensúlyozatlan szar kapcsolat pontosan emiatt van. Mert ez nem tudatos, nem racionális érvek alapján működő dolog.
júl. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%

Ja és még kiegészítés (#11 vagyok).

Igye ezek az információk és "visszajelzések" először a szülőktől jönnek. Csak pár éve jöttem rá, hogy tulajdonképpen ők is hazudnak. Mert hiába mondták el minden nap, hogy "jujj, jujj, én kicsi fiacskám, de aranyos vagy, de jó vagy, de okos vagy, a lányok majd döglenek utánad" meg hasonlók, ők maguk is egy-egy elejtett megjegyzéssel meghazudtolták ezt az egészet úgy ahogy van.

Pl.: kpdös tekintettel "a papa de szép szál legény volt" és "apád nagyon jó képű volt, láthatod a képeken", meg hasonlók.


Szóval egy szó mint száz: a külső és a szexuális vonzalom a beugró, a minimum, az alap. Ennél fogva nem is lehet más, mint a LEGFONTOSABB dolog ahhoz, hogy létrejöjjön egy kapcsolat. Akadnak emberek, akiknél eltolódhat ez a hangsúly más irányba, de nem sok ilyen van, főleg nem a mai fiatal nők között.

Minden más pedig HAZUGSÁG!

júl. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Igen, foleg a szocializmusban szocializalodott boomer szulok kartekonyak ezugyben, mert az o idejukben mas volt.



40F incel

júl. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%
Kedves nőknek nem kellő férfiak, nyugi, a ronda nők ugyanúgy nem kellenek senkinek, ő rájuk se néz a kutya se!
júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%

16, így van, de itt mindig azzal a hülyeséggel jönnek, hogy MINDEN nőre hatalmas a kereslet, és ha csak szexet akar, arra még a ronda is "kap" nemhogy átlagosat, hanem akár jóképűt is. 33 éves ronda nő vagyok, nem tartok igényt komoly kapcsolatra, kb. soha nem is tartottam. Le sem köpnek, csak az idős, lepukkant alkeszek meg hasonló legalja alakok nyomulnának rám. Én kétségbeesésemben már nős faszikra is rámennék, akármekkora szégyen, mert annyira nem kellek, de persze azok is szarnak rám.


Egyébként igen, kérdező, bár nem az egyetlen, de a legfontosabb feltétele igen. Hiszen főleg ez különbözteti meg pl. a barátságtól.

júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia, akkor női sorstárs vagy, a férfiak tévesen hiszik azt, egy nő, bármilyen ronda is, úgy is talál majd valakit, lehetsz te önmagadra igényes, a rondaságot nem kompenzálhatod semmivel, csak duma.
júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18, pontosan, szart sem ér az "igényesség". Ha túltolod, nagyon "kikerázod" magad, akkor még szánalmas bohóc hatást is keltesz tőle. Én ilyen téren megtanultam, hogy a magunkfajtának minél rejtőzködőbbnek érdemes lenni; basic stílusú ruhák, egyszerű haj, smink is csak ilyen szemceruza-spirál szinten. Így nagyjából elkerülhető a durva bántás, nevetségessé válás. A divatos, nőies ruhák, az ennél komolyabb smink, az extra haj a szépeknek való, nekik jól áll, hozzájuk illik, ők még szebbek lesznek tőle.
júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18-as Esetleg találhatsz egy meleg pasit, akit ha szép volnál sem érdekelnél az ágyban, de neked tudni kell, ha lennének vágyaid azt miként éled meg.^
júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!