Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ilyen feltételeket szabok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen feltételeket szabok, akkor már biztosan nem lesz soha párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Bunkó és/vagy csúnya és/vagy dagadt és/vagy buta lány nekem nem kell.
2018. szept. 25. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazából a minimum. Mondjuk a csúnyaságnak és a túlsúlynak vannak fokozatai. Nem mindegy, hogy valakin van pl 5 kiló felesleg vagy 25. Csúnyaság alatt is sok mindent lehet érteni. Van akinek heges pl az arca, vagy krumpli orra van esetleg a fogazat nem esztétikus. Szóval nem mindegy, hogy 1-1 olyan rész van amitől már nem lesz a szemedben szép vagy tényleg csúnya valaki.
2018. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos hogy lesz barátnőd.

Én ugyanígy vagyok a pasikkal és mindig volt párom. :)

38/n

2018. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te milyen vagy. Mondjuk én "dagadt" lány vagyok, de nekem ilyen mocsok belsővel nem kellenél.
2018. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Kedves 3-as. Miért gondolod, hogy a kérdezőnek "mocsok" belsője van? Csak mert nem kellene neki dagadt lány? Vagy a dagadt jelzővel van a baj? Nem vagyunk egyformák, nem egyforma az ízlésünk. Én sem jönnék össze valakivel, aki nem vonz szexuálisan egyáltalán. Vagy a bunkókat és a butákat kellene elfogadni szerinted? Fejtsd ki kérlek mert nem értelek.


Kérdező. Ezek szerintem a legtöbb embernél alap elvárások és egyáltalán nem sok vagy durva.

2018. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként neked semmi igényed nem lehet a nők felé, mert egyből hímsoviniszta bunkó vagy. Eszed amit elédraknak, vagy éhenmaradsz.
2018. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem sok ez elvárásnak. Az a legfontosabb persze, hogy te is rendben legyél és akkor vonzani fogod a magadhoz valót.

Másrészről nincs értelme hazudozni a másiknak, hogy tetszik ha egyszer nem, mert csak becsapod mindkettőtöket.

2018. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a kérdés inkább, mindehhez te hogy nézel ki, és milyen vagy.
2018. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!