Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ázsiai barátnőt/feleséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai barátnőt/feleséget szerezni gyerekjáték még magyar (kelet-európai) férfiként is?

Figyelt kérdés

Most így 30 fölött végignéztem a volt férfi ismerőseimet akik kifejezetten előnytelen külsejűek. És két nagy csoportja van. Van amelyik még mindig egyedül van, jellemzően itthon maradtak, és vannak akik kimentek külföldre és összejött nekik dél-ázsiai feleség. Van akinek fülöp-szigeteki, van akinek indiai, van akinek koreai, van akinek maláj, de lett barátnőjük/feleségük.

Valamint olvastam több kommentben is, hogy nemzetközi társkeresőkön az ilyen thaiföldi nők ragadnak a fehér férfira mint legyek a szarra. Még az itteni mércével csúnya és alacsony férfiakra is.


Ezek szerint egy kelet-európai férfinak ázsiai nőt szerezni az olyan mint nyugat-európai férfinak kelet-európai nőt? Tehát kimondottan könnyű?


júl. 2. 21:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"fantáziálgat arról hogy lapátáll olaszvikingexotikus machok mennyivel jobbak mint ő:D"

Hát nem tudom még, de nemsoká kimegyek Olaszba, előbb csak túrázni, aztán később végleg

Majd ha megtapasztaltam ezeket ott akkor feltétlen megírom, milyenek az olaszok

júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a kérdésem hogy 40fincel Malajziában "kapott nőt"? Hiszen ott ő európai férfiként exotikus és imádják a nők, nem? Ezt mondták a bölcs blackpillerek.
júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"Ezt mondták a bölcs blackpillerek."

Kivétel őt hiszen neki nem vált be, ezért nem is reklámozza

Ezzel csak magát a geomaxxingos tanácsokat kritizálod joggal, de amúgy hiába kötnél ebbe bele egy kiköltözött incel esetében, csak azért mert incel

Amúgy meg az ő dolga mit csinál az életében nem?

júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23 akkor tényleg igaz hogy ő nem kapott nőt? Ez véglegesen hiteltelen blackpillerré tenné őt
júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"akkor tényleg igaz hogy ő nem kapott nőt? Ez véglegesen hiteltelen blackpillerré tenné őt"

Hagyjad már magadat!

Hiába pattogsz, eddig is full hiteltelennek tartottad őt, akkor nem mindegy?

Ez csakis a geomaxolást hitelteleníti írtam már

júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
42%

"Kivétel őt hiszen neki nem vált be, ezért nem is reklámozza"



De reklamozom. Amugy a geomaxxing inkabb redpill doktrina. A blackpill szerint genetikailag determinalva van az ember, es ez ellen joforman semmit nem tud tenni. Vagyis pont, hogy a blackpill-t igazolom.



40F incel

júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
agyilag vagytok ti determinálva. Az milyen pill?
júl. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egyesek szerint a nőkhöz csak és kizárólag pénz szükséges, szóval a "geomax" azoknak jó megoldás lehet akik hisznek ebbe. Pár ezer eurós havi fix bevétel (átlag nyugati szint mondjuk úgy) és lehet menni ázsia szegényebb országaiba, ahol biztosan lesznek olyan nők akik ennyiért eljátszák a kapcsolatosdit. A lényeg, hogy SOHA nem szabad ezeket a nőket hazahozni, hiszen a konkurencia itt már egészen más lesz. Kiderülne, hogy nem is vagy olyan pénzes, tehát maximum átlagosnak számítasz, külsőre átlag alattinak, úgyhogy hamar véget érne a "szerelem".
júl. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!