Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ázsiai barátnőt/feleséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai barátnőt/feleséget szerezni gyerekjáték még magyar (kelet-európai) férfiként is?

Figyelt kérdés

Most így 30 fölött végignéztem a volt férfi ismerőseimet akik kifejezetten előnytelen külsejűek. És két nagy csoportja van. Van amelyik még mindig egyedül van, jellemzően itthon maradtak, és vannak akik kimentek külföldre és összejött nekik dél-ázsiai feleség. Van akinek fülöp-szigeteki, van akinek indiai, van akinek koreai, van akinek maláj, de lett barátnőjük/feleségük.

Valamint olvastam több kommentben is, hogy nemzetközi társkeresőkön az ilyen thaiföldi nők ragadnak a fehér férfira mint legyek a szarra. Még az itteni mércével csúnya és alacsony férfiakra is.


Ezek szerint egy kelet-európai férfinak ázsiai nőt szerezni az olyan mint nyugat-európai férfinak kelet-európai nőt? Tehát kimondottan könnyű?


júl. 2. 21:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%
Rosszul látom, vagy 40 évesen incikénk bevallottan feladta? Kis változást érzek az erőben. Még mindig utolsó patkány, de olyan, mint aki tényleg azt várta, hogy a 40. szülinapján mindent megkap, és visszavett az arcából egy picit, mikor ez nem történt meg.
júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
59%

Patkany vagy te, olasz stylist....



40F incel

júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem is inkább az a patkány aki vadidegenek nyomorán elégedetten gúnyolódva ócsárol

Te mikor veszel vissza az arcocskádból?

Alig fér már be az ajtón

júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

#12 Szia Sandokan, ez mellément (nem először) ;)

De valahol, mélyen legbelül, tulajdonképpen imádom hogy ennyire a megszállottam vagy 🇮🇹🫶🇲🇾 A te nyelveden mondom hogy megértsd: oroszlán aszcendens, kos hold. Mintha hájjal kenegetnének amikor folyton velem foglalkozol 💄💅🤳

Amúgy az utálatodat meg nem is értem, még fel is köszöntöttelek, tavaly is. És azt is viccesnek tartom hogy sokszor összefutunk és soha nem ismersz fel, bezzeg más írásaira meg bőszen olaszstylistozol 🤭

Úgy látszik tényleg megvisel hogy beléptél a klubba 4️⃣0️⃣, de ne aggódj meg lehet szokni, én már 4 éve a tagja vagyok és még mindig élek és virulok :)

júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
24%

"oroszlán aszcendens, kos hold"



Erre azert nem lennek buszke, az ilyen emberek keptelenek az empatiara. De majd a Neptunusz tranzit helyrerak egy kicsit, a Hold a 12. ura a 9-ben. Majd elmeselheted, hogy az olasz bortonben van-e GYK :)



Ami meg lenyeges, hogy ezek szerint Bika MC-d van, ami kifejezetten kedvezo a szepsegipari karrierhez.



40F incel

júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
60%
40f incelt mindenki kineveti
júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
#15 hát tigrisem, ez egy kicsit kínai, ennyire nem folyok bele ebbe, de majd előguberálom az egyetlen elemzésem amit asztrológus csinált még 2009-ben. A bolygóimat tudom kívülről, de az hogy mi az az MC arról fogalmam sincs meg az ilyen akárhányadik házamról sem. Egyébként hiszek benne mert döbbenetesen eltalált mindent az asztrológus, azonnal mondta hogy látja a külföldet (pedig nem tudta) valamint utólag arra is rájöttem hogy azt is hogy nem lehet lányom és virágnyelven közölte is de nem akartam meghallani. Két fiam van. Böriről viszont szó sem volt, szerinted miért kerülnék oda? :D
júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
17 ti honnan ismeritek amugy egymást a maláj tigrissel?
júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
#18 csak innen. Valamiért utál mint a sz.rt :D Gondolom az olasz cucc miatt, amúgy is vesszőparipája ez a "nőknek a lapátállú olasz macsó kell", hát rajtam leverheti a frusztrációját. Vagy mittudomén. Múltkor arról fantáziált hogy leszbikus vagyok, most meg böribe akar küldeni. Engem szórakoztat ;)
júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
60%
19 ja van szegénynek egy kis rejtett cuck fétise, fantáziálgat arról hogy lapátáll olaszvikingexotikus machok mennyivel jobbak mint ő:D
júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!