Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ázsiai barátnőt/feleséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai barátnőt/feleséget szerezni gyerekjáték még magyar (kelet-európai) férfiként is?

Figyelt kérdés

Most így 30 fölött végignéztem a volt férfi ismerőseimet akik kifejezetten előnytelen külsejűek. És két nagy csoportja van. Van amelyik még mindig egyedül van, jellemzően itthon maradtak, és vannak akik kimentek külföldre és összejött nekik dél-ázsiai feleség. Van akinek fülöp-szigeteki, van akinek indiai, van akinek koreai, van akinek maláj, de lett barátnőjük/feleségük.

Valamint olvastam több kommentben is, hogy nemzetközi társkeresőkön az ilyen thaiföldi nők ragadnak a fehér férfira mint legyek a szarra. Még az itteni mércével csúnya és alacsony férfiakra is.


Ezek szerint egy kelet-európai férfinak ázsiai nőt szerezni az olyan mint nyugat-európai férfinak kelet-európai nőt? Tehát kimondottan könnyű?


júl. 2. 21:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd 38F incelt. Neki vagy 10 éve nem sikerült Ázsiában.
júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

1#

Ő már 40F incel

És szerintem nem is akar már nőt, nőgyűlölővé vált csóri

júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod hogy ők is csak az akár (nem) létező pénzedre és az állampolgárságra hajtanak?
júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ázsiában, nem olyan könnyű mint elképzeled!


Társkeresőn ugyanannyira nem fognak veled szóba állni mint a helyi csajok ugyanis már a többi pasi rájuk hajtott!


Kint kell megismerkedned, de amimt írtam az sem könnyű!


már nem úgy van mint 100 éve hogy te vagy az első nyugati pasi akit meglátnak már ők is nagyon válogatnak kint is?


Ott is csak az alját kapod majd.

júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
63%

"Ott is csak az alját kapod majd"



Igen, ez kb. igy van. Illetve a nem alja baromira hamar elkel, 30 evesen mar szarban vagy.



40F incel

tegnapelőtt 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Most akkor nem az van, hogy a pasiknak 35-40 felett kezdődik a kánaán? 🤣
tegnapelőtt 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%

A velem egyidos bangla kollegak kozul van, aki mar nagypapa. 15-16 evesen kihazasitjak oket, oszt hali.



40F incel

tegnapelőtt 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

A fehér férfi a csóró ázsiai országokban a potenciális pénzforrás elsődleges jele, szóval úgy tekintenek a fehér emberre mint aki kihúzhatja őket a nyomorból.

De el kell, hogy keserítselek, csóró magyarként esélyed sincs. Még ha a magyarországi felső pár %-ba is tartozol vagyon, bevétel, kereset alapján az sem elég semmire, mivel egy átlagos nyugati fizetés bőven többet ér. A német minimálbér a magyar átlagérnek a másfélszerese...

Szóval magyarként ilyen "közepes NER lovagként" lenne csak esélyed.

tegnapelőtt 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

"Szóval magyarként ilyen "közepes NER lovagként" lenne csak esélyed"



Igen, nekem is ez a meglatasom.



40F incel

tegnapelőtt 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
40fingcel
tegnapelőtt 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!