Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első randin a pasi csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin a pasi csak az arcom puszilta meg, illetve egyszer a kezem amikor segített a randi végén kiszállni az autóból, ezek szerint nem érdeklődik eléggé?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ez pont elég érdeklődés lenne, de ki milyen vérmérsékletű. Ha lesmárol vagy fogdos, nekem off.
tegnapelőtt 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Édes jó Istenem! Ha meg a bugyidat akarta volna levenni, az lett volna a baj! Vagy meg kellett volna csókolnia? Ugyan minek ennyire rohanni!
tegnapelőtt 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Te meg már beültél az autójába :D


Első randin én sem nyúlkálok a másikhoz. Hová seiessek?


F

tegnapelőtt 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Én ezután a kérdés után mostantól úgy fogom üdvözölni a csajt, hogy letépem róla a nadrágját/szoknyáját, megfogom a haját és előre tolom kutyapózba, majd ott nyilvánosan beakasztok neki hátulról.
tegnapelőtt 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Tök értem a férfiakat, hogy nem tudnak a nőkön kiigazodni. Ha első randi után haza akart volna vinni, az a baj, már megint csak azt akarja, de rohan, nem hagy időt az ismerkedésre. Ha meg nem ír öt percenként, meg nem csókol meg, akkor az a baj, megy a kombinálás, biztos nem érdeklem, blabla.
tegnapelőtt 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Férfiként én ezt teljesen normális közeledésnek látom egy első randin. Mit kellene mégis, ha ez nem elég egyértelmű jelzés? Fogdosson?


Nem is értem..

tegnapelőtt 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítem, én sem tudok sokszor kiigazodni rajtatok. Volt akivel tök jól megvolt az összehang, azt hittem lesz valami, aztán váratlanul eltűnt. Meg volt aki bejött de nem nyomultam rá, aztán miután nem vettem a jelzéseit, konkrétan rám parancsolt, hogy dugjam már meg végre.
tegnapelőtt 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztm ez bőven jó és elég is első randin.

N

tegnapelőtt 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

De érdeklődik. Tisztelettel viselkedett veled, nem rohan ajtóstol a házba.

Hány éves vagy kérdező?

tegnapelőtt 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy tiszta szándékai vannak, nem a bugyidba nyúlkált első randin.

Engem mondjuk ne is csókolgasson, még idegenek vagyunk.

tegnapelőtt 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!