Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit jelent ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit jelent ha a randipartner nem igazán érdeklődik rolad?

Figyelt kérdés

A randikon csak magárol mesél, azt is csak akkor ha kérdezem de akkor viszont megered a nyelve. Vissza szinte soha nem kérdez pl , hogy “és te milyen sulit vegeztel?”

Kicsit már úgy érzem magam mintha riporter lennék.

Ám minden randi vegen elmondja h o nagyon jol érezte magát és varja a folytatast. Amugy egy helyes, tisztelettudo ferfi



2021. okt. 28. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Az egy dolog, hogy ő jól érezte magát, de te nem. :) Én nem folytatnám az ismerkedést egy olyan emberrel, aki nem kíváncsi rám.
2021. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Pont olyan mikor egy nő csinálja ugyanezt, aztán közlöm h nekem ez igy kuka aztán énvagyok a szarszemét meg am se jött vna össze velem :D többször megtörtént eset..
2021. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Izgalmas randi lehet, tényleg, mint egy interjú... Mind a ketten a másiktól várjátok a kérdéseket.

Én a spontán beszélgetés híve vagyok, nem kérdezek, tőlem se kérdezzenek (max. az elmondottak kapcsán részleteket), hanem mondom, ami eszembe jut és ugyanezt várom a partneremtől is, egymáshoz kapcsolódva. Olyannal nem is randizom, akivel ez nem működik, mert a kérdezz-felelektől kiráz a hideg...

2021. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb embernél már ezt veszem észre randitól függetlenül is. Senki nem kíváncsi mi van a másikkal, empátia 0, mindenki csak önmagával van elfoglalva. Nekem is elegem van az ilyen önző emberekből. 31f
2021. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
alacsony az EQ-ja, sajnos eleg sok ember ilyen. en biztos nem ismerkednek vele tovabb.
2021. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

Helyes nem? És kb ez a lényeg 🥲


Legtöbb embernek a legkönnyebb saját magàról beszèlnie.

Vagy azért nem kérdez vissza mert zavarba van, vagy egoista, gyengèk a szociàlis kèszsègei, vagy egyszerűen bunó.


De gondolom chateltetek is , az is sok mindent elàrul

2021. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem félénk lehet, talán csak több ido kell neki mig megnyilik
2021. okt. 28. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Félénk a frászt! Bolhás az eb kérem szépen, nem érdekli, hogy te jól érzed -e magad, nem fektet beléd energiát. Felejtős!
2021. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 ha félénk lenne akkor nem magát fényezné. "Már eleget beszéltünk rólam, most beszéljünk rólad, szóval mi a véleményed az új cipőmről?" 😂

Egyszerű egopista, aki magát sztárolja azt várva hogy ettől majd húúúúú de hasra esel, alacsony EQ. Egy ilyen kapcsolatban ne azt várd majd hogy közös döntések lesznek, hanem ő dönt és ha utána neked nem tetszik akkor csóválja a fejét hogy de hát miért nem mikor ez olyan jó ötlet?!

2021. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!