Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdeklődik vagy csak érdeklődé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődik vagy csak érdeklődést mutat?

Figyelt kérdés

Lassan már évek óta van egy szexkapcsolat. Ritkán találkozunk de mindig a lényegre térünk.


Legutóbb egy mély beszélgetés is összejött ami élvezetes volt. Felmerült hogy csináljunk közös programokat.

A legutóbbi találkozó után 2 nappal már keresett is. Hogy érdeklődjön a napjaimról. Kérdezősködött majd egyszercsak válasz nélkül hagy. Nem mintha zavarna, hiszen én is szoktam ignorálni embereket ha úgy adódik.


De miért van az, hogy találkozók előtt és alatt érdeklődést mutat valaki majd utána is egy kicsit, aztán eltűnés? Ez csak ilyen mutatója annak hogy berakjuk egymást talonba? 😅



2023. ápr. 15. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mégsem érdekled annyira, csak szexuálisan.
2023. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azért, mert ez csak egy szexkapcsolat, semmi több. Legalábbis a leírásod alapján így tűnik.
2023. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatban miért tűnik el a másik?

És ez kérdés?🤦‍♀️

2023. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De egy szexkapcsolatban annyira nem foglalkozol a másik hétköznapi dolgaival. Legalábbis nem értem akkor miért kell mást mutatni. Úgy értem ha keresed is, akkor inkább szexuális témával kapcsolatban.
2023. ápr. 15. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy menet közben meggondolta magát, és emiatt ignorált.
2023. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak használ. Nincs érzelem mögötte.


Nem érzed utána mocskosnak magad?

2023. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vannak a konzummelok.

Tudod amikor csak vacsira kell kisérni kell a pasit vagy inni beszelgetni vele csak(a nem pr.stiengedélyes munkahelyek).

Szexmentes konzumálás.


Rengetegen fizetnek ezért is. Hogy csak beul egy bárba és 3 másik nővel egyutt iszik. Aztán megy.

És otthagy pár ezer eurot. Ezért.


A pasiknak bejön ha szorakoztatva vannak nem csak a f.rkuk hanem ők is.

2023. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szoval ő téged eddig hasznát ürítőlyukként is persze gondolom cserébe nullasemmit nem nyújt, aztán most a maga szórakoztatására is igénybe akar venni persze fizeti az italt vacsit ahogy a bárban is a pasik:D


Nehéz ügy. Hozzá vmi rafkós c.goq.a passzolna aki le is veszi rendesen.

2023. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Micsoda következtetések. Valójában ő többször is vallotta hogy többet szeretne. A közös programokba is most egyeztem bele.


Én szexre használtam őt, akörül is forgott a beszélgetés. Ezért furcsa hogy most az életemről érdeklődik aztán eltűnik.

2023. ápr. 15. 21:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Meggondolta magát.
2023. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!