Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érdeklődik a tudatalatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdeklődik a tudatalattim iránta, mikor nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Szerelemes voltam egy illetőbe, randiztunk de nem tudta mit akar, én folytatni akartam a 100+km ellenére de ő nem így vége lett.


2 hónapig a padlón voltam miatta, 6 hónap kellett, hogy többet ne nézzem a képeit, videóit. Ne írjak rá többet facebookon (nincs értelme).


Most meg néha esténként beugrik, olyan jól esne ha felhívna vagy rám írna.


8 hónapja nem láttam


Nyáron ha minden igaz újra látom (tábor).


Már fejben 100x lejátszottam tudom mi lesz a reakciója.

És nagyon nem akar többet látni, ez már lejött a levelezésből.


Én továbbléptem 99%-ban és más fele csapom a szelet, de nem szeretnék többet ezek után szerelemes lenni.



2019. márc. 13. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
mert azóta se sikerült becsajozni.
2019. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld, igazad lehet! csak az a bibi csalódást kapom a környéken a csajoknál.
2019. márc. 13. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy ugyan ugy erdekled te is a lanyt,csak megbantotad,vagy valami olyant tettel,ami kizarja annak a lehetoseget,hogy tobbet akarjon toled?..Lehet azert nem sikerult lezarni,mert nincs kulonosebb oka annak,hogy mar nem beszeltek.. A csaj konkretan nem mondta hogy nem akar toled semmit,vagy hagyd beken? Ha valaha elment veled randizni,es erdeklodott irantad,akkor csak ugy nem mulik el szimpatia reszerol sem(mar ha volt). Lehet azert nem keres,mert azt hiszi hogy TEGED nem erdekel mar..
2019. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

" Úgy is lesz más barátnőd, nem akarlak megbántani "


Ezeket mondta mikor felvetettem a folytatást.

2019. márc. 13. 22:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Hadjam vagy zaklassam?
2019. márc. 16. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!