Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire valószínű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű, hogy rajtam kívül beszélget mással is?

Figyelt kérdés

1 hónapja beszélek egy lánnyal online, azonban találkozni nem akar még, lassan szeretne haladni.

Egyértelműek a jelei, nagyon.


Azonban furának tartom, hogy ahol megismerkedtünk anonim oldal, ott nap mint nap felnéz. (Mutatja, hogy mikor volt elérhető utoljára)

Mennyire valószínű, hogy mégsem annyira nagy a lelkesedés részéről? Tényleg nagyon egyetértelmű, hogy bejövök neki, de a fentebb említett dolog kicsit fura nekem.. Ha annyira lelkes vagyok, akkor nem beszélek mással is, de lehet csak én vagyok ilyen befásult régi módi..


Nyilván nem 100%, hogy beszélget valakivel, de hát mi más miatt elérhető az alkalmazáson?

Még mielőtt jönne valaki, hogy de hát én is elérhető vagyok: Csak azért megyek fel az alkalmazásra, hogy megnézzem Ő elérhető-e..



jún. 29. 22:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Nagyon sok idöd van kérdezö, meg a csaj az orrodnál fogva vezet, és te csak hagyod. Már régen meg kellett volna lépned, ahogy az elözö is írja, vedd a kezedbe a dolgokat, ne azt várd, hogy majd a csaj egyszer talán méltóztatik megmutatni magát. Ne utalgass, hanem konkrétan kérdezd meg, hogy van-e kedve most a hétvégén találkozni veled. Ha a válasz nem egyértelmü igen, akkor szépen elköszönsz töle és megmondod neki, hogy részedröl akkor ennyi volt, mert te élöben szeretnél ismerkedni. Mi olyan nehéz ezen? Ne legyél már ilyen nyámnyila.
júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Én megírnám a helyedben neki, hogy köszönöd, de neked ez itt ennyi volt.
júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Valószínűleg az utolsó update:


Nem tudja mit akar, 2 hónappal ezelőtt úgy döntött, hogy gyógyulási időszak van nála, ezzel szemben 1 hónapja random palikkal csókolózgat.


Ha rajta múlik, még hónapokig beszélgetünk, amíg nem érzi azt, hogy készen áll valamire.

Ezzel szemben napi első üzenetek, becézget, utalásokat tesz, jó éjszakát üzenetek. Ezt tegye össze valaki..

Teljesen hülyének néz, ez ennyi volt.

júl. 6. 14:15
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Random palikkal csókolózgat, kizárólag veled nem. Keressen inkább másik palimadarat helyetted. Remélem megmondtad neki alaposan a magadét. Azután törlés, tiltás.
júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudja mit akar, 2 hónappal ezelőtt úgy döntött, hogy gyógyulási időszak van nála, ezzel szemben 1 hónapja random palikkal csókolózgat."


Szerintem nyugodtan elhiheted, hogy abban a pillanatban ahogy beesne egy ténylegesen számára is megfelelő (feltételezem erősen toppos) egyed, már dobna is el mindent és rohanna, és nagyon is tudná hogy mit akar. Te is abban a pillanatban ejtve lennél, akár ghostinggal. Szóval cselekedj ennek megfelelően. Bár úgy látom már meghoztad a megfelelő döntést, és levontad a megfelelő következtetéseket is.

júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

#35

Igen.

Írkál neki más fiú is, aztán ki van akadva, hogy nem hagyják békén.. Írtam neki, hogy ne írjon vissza, mindenhez 2 ember kell.


Valószínűleg ha élőben akadna neki valaki, azonnal b opció lennék.


Köszönöm mindenkinek a segítséget, túl naiv vagyok, ezt benéztem. A hibáiból tanul az ember. :D

júl. 6. 17:23
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem ilyet, mindig hőbörgött hogy írogatnak neki miközben ő maga csetelt velük önként és dalolva, meg facen nyomult és reklámozta magát mindenféle villantós selfiekkel. Aztán később megcsalta a barátját de még neki állt feljebb, meg hogy a barátja volt a hibás abban is :D Szóval tekintheted ezt is red flagnek, jobb lesz neked nélküle. A beletolt időt és energiát ha magadra fordítod, sokkal hasznosabb lesz, fejlődsz, és jobban is fogod érezni magad.
júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

#37

Szerencsére nem hagyom el magam, edzeni járok, komolyan veszem, versenyzés is tervben van, olvasok, önfejlesztek. Mentálisan nagyon erős vagyok, egy ilyen nem fog kizökkenteni, de mégis rosszul esik, mert nagyon hamar megbízom emberekben. Ez sokkal inkább átok, mind áldás.

Megpróbálok ebből is tanulni: ne fűzzek reményeket találkozás előtt. Ez a legnagyobb hibám ismerkedésnél (habár sok nem volt..)


Köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget, tisztábban látom a dolgokat, elmagyaráztam neki mindent. Válaszolt, de nem írtam neki vissza, a mai nap biztosan nem, "helyre" kell jönnöm, magas lóról lehet nagyot esni. De, ebből is tanultam, ez a legfontosabb.


Ha lesz még valami érdekesebb dolog, jelentkezem.

júl. 6. 21:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!