Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire valószínű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű, hogy rajtam kívül beszélget mással is?

Figyelt kérdés

1 hónapja beszélek egy lánnyal online, azonban találkozni nem akar még, lassan szeretne haladni.

Egyértelműek a jelei, nagyon.


Azonban furának tartom, hogy ahol megismerkedtünk anonim oldal, ott nap mint nap felnéz. (Mutatja, hogy mikor volt elérhető utoljára)

Mennyire valószínű, hogy mégsem annyira nagy a lelkesedés részéről? Tényleg nagyon egyetértelmű, hogy bejövök neki, de a fentebb említett dolog kicsit fura nekem.. Ha annyira lelkes vagyok, akkor nem beszélek mással is, de lehet csak én vagyok ilyen befásult régi módi..


Nyilván nem 100%, hogy beszélget valakivel, de hát mi más miatt elérhető az alkalmazáson?

Még mielőtt jönne valaki, hogy de hát én is elérhető vagyok: Csak azért megyek fel az alkalmazásra, hogy megnézzem Ő elérhető-e..



jún. 29. 22:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Aztán kitudja, lehet Ő meg azt nézi, hogy én miért vagyok elérhető, és így egymást figyelgetjük es gyártjuk a teóriákat.. Bár ezt kétlem, hogy ez történne.. :D
jún. 29. 22:36
 2/20 anonim ***** válasza:
Én azért mennék fel, hogy megnézzem írtál-e. Miért nem cseréltek másik kontaktot?
jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole ha zavar vagy hivd el randizni…
jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Én is sokat társkeresöztem korábban, ott ismerkedtem meg a párommal is. Én annyi pasival beszélgettem, amennyi akadt. Értsd úgy, hogy ha rámírtak 18-an (az elején böven megvolt 30 üzenet is egy-két nap alatt), abból 7 mondjuk bejött, akkor én azzal a 7-tel egyszerre tartottam a kapcsolatot. Úgyis aztán idövel szépen lemorzsolódtak, meg jöttek helyettük mások, de nem szalasztottam el egyet sem, akiröl úgy gondoltam, hogy értelmes és tetszett. Tehát olyan nem volt, hogy az egyik nagyon bejött, akkor a többit elhajtottam. Olyan meg föleg nem volt, hogy 1 hónapig írogatok valakivel és még csak nem is akarom látni. Ha ez így van, az csak annyit jelent, hogy nem vagy te annyira jó, hogy kapcsolatba akarnék kezdeni veled, de talonban tartalak, mert valamire csak jó leszel még, ha éppen kifogyok a jelentkezökböl.


Nálam onnantól fejezödött be a több pasival egyidejüleg történö ismerkedés, amikor az egyikkel eljutok a személyes találkozásig és egyértelmü, hogy lesz folytatás. Vagy az elsö csók után, tehát ha komolyabbra fordul, akkor persze a többit leépítem, de addig nem.


Viszont volt egy pasi, akivel ugyanebben a szituációban voltam. Írogattunk emaileket, tehát nagyobb terjedelmü szövegeket, és ö pl. nem akart találkozni olyan gyorsan. Azt mondta, hogy ennek megvan a varázsa, hogy várja tölem az emaileket és hogy ismeretlenül megismer. Én viszont nem akartam egy fantommal levelezni, mert társat kerestem, így végül találkoztunk. Akkor is elmondta, hogy szép és jó, de jelenleg nem tud belemenni egy kapcsolatba és szerinte én rontottam el az egészet azzal, hogy találkozni akartam. Elköszöntünk és azóta nem írtunk.


Szóval szerintem ez a lány nem akar töled sok mindent.

jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Najó, közelítsük meg máshonnan a dolgot:

MÉG NEM IS TALÁLKOZTATOK, ne akard már rögtön beszabályozni, hogy neki mit szabadna csinálnia!

Szerintem foglalkozz vele, ismerkedjetek és majd ha randiztok sokat, és jól érzitek magatokat, utána kezdj el kombinálni, ha fura dolgokat tapasztalsz!

Simán lehet, hogy 1-2 hét múlva se tudod rávenni, hogy találkozzon veled - nem tudom miért, nem ismerem őt, lehet sok oka, de akkor majd átgondolod, hogy folytasd-e az ismerkedést. De lehet nem lesz ilyen, szépen halad minden és összejöttök. Ne agyalj!

jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor töröld le magad arról az oldalról és figyeld a reakcióját. Ha így se akar találkozni, akkor goodbye.
jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#6 ha letorli magat, akkor utana hol fognak kommunikalni?
jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Már máshol kommunikálunk, ezért is fura, hogy ennek ellenére mégis elérhető az appon.


#5 Nem tartom talonban, azt csinál, amit akar, nem tartozik nekem semmivel, csak egy kérdést tettem fel.

jún. 29. 23:06
 9/20 anonim ***** válasza:
Én nem is írtam, hogy talonban tartod.... egyszerűen annyi érdekeljen, hogy találkoztok e mostanában, és azok a találkozások majd jól sikerülnek-e. Amikor nem is találkoztatok még, miért ne lehetne fent? Nem tartotok még sehol.
jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Lol. Mi ez az anonim oldal?
jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!