Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire valószínű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű, hogy rajtam kívül beszélget mással is?

Figyelt kérdés

1 hónapja beszélek egy lánnyal online, azonban találkozni nem akar még, lassan szeretne haladni.

Egyértelműek a jelei, nagyon.


Azonban furának tartom, hogy ahol megismerkedtünk anonim oldal, ott nap mint nap felnéz. (Mutatja, hogy mikor volt elérhető utoljára)

Mennyire valószínű, hogy mégsem annyira nagy a lelkesedés részéről? Tényleg nagyon egyetértelmű, hogy bejövök neki, de a fentebb említett dolog kicsit fura nekem.. Ha annyira lelkes vagyok, akkor nem beszélek mással is, de lehet csak én vagyok ilyen befásult régi módi..


Nyilván nem 100%, hogy beszélget valakivel, de hát mi más miatt elérhető az alkalmazáson?

Még mielőtt jönne valaki, hogy de hát én is elérhető vagyok: Csak azért megyek fel az alkalmazásra, hogy megnézzem Ő elérhető-e..



jún. 29. 22:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
51%
2100% hogy írogat másokkal, sőt, 1700% hogy amúgy van egy pasija.
jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Találkozni nem akar még, mert valószínű van pasija:D
jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan voltam én is, mint a #4.


Fura, hogy 1 hónapja nem sikerült összehozni egy találkozót...


(A legtöbbet az exemmel vártunk, 2-3 hetet, azt is csak mert külföldön dolgozott. A többinél, akik tényleg érdekeltek, mihamarabb azon voltam, hogy személyesen is találkozzunk, mert ha ott nem érdekel, nincs értelme húzni az időt.)

jún. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Azért nem akar találkozni, mert még így online nem volt ilyen helyzetben, nem szokott így ismerkedni. Neki ez komfortos most még..
jún. 30. 08:27
 15/23 anonim ***** válasza:
67%

Nem hiszem, ez a csaj hülyére vesz téged, te meg hagyod.

Ha annyira érdekelnéd és annyira bejönnel neki, ha elhivnad, repesne az örömtől, hogy végre találkozik beled. Ha ennyire nem komfortos egy találkozó miatt, szerinted hogy lesz ebből szex vagy párkapcsolat idővel? Sehogy.

jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Szerintem közelítsd meg ezt máshogy. Nagyon jó lenne tudni, mi van a fejében, ezt teljesen megértem, a többségünk szeretne egy ilyenre választ kapni.

És az is nagyon jó, hogy egy hónapot vársz rá, mármint ha ennyire megérted, az nagyon jó érzelmi intelligenciára vall.

Viszont gondold át a saját határaidat.

Rendben van neked ez az egy hónap, ha több is lesz?

Ha írkál másokkal (és valójában valószínű, hogy ismerkedik az oldalon), az nem baj, nem lehet ezt ráróni, viszont jele lehet annak, hogy kevésbé gondolja komolyan. Ez rendben lenne neked?

És egyébként, semmiképp ne érezd rosszul magad ezek miatt. Ha tényleg az áll a dolog mögött, hogy másokkal beszél és nem feltétlenül a komfortzónája miatt nem találkoztok egy hónapja, ez akkor sem téged minősít, és igazából őt sem. Lehet hogy te készen állsz egy komoly kapcsolatra, ő pedig esetleg nem. Vagy te elvársz egy hűséget az ismerkedő fázisban, ő pedig nem. Ez előfordul. Mások a határok. Gondold át, hogy jó neked.

jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, teljesen igazatok van.

DE

Tényleg nagyon megfogott ez a lány, és valószínűleg elvakít a dolog és lehet tényleg nem látom a fától az erdőt..


Megértő vagyok vele, mert érdekel a lány. Tudnék rá várni még többet is, de attól félek, hogy tényleg csak részemről komolyabb a dolog. Ezt viszont azért nem érteném, mert olyan egyértelmű jeleket ad, úgy beszél hozzám, ami egyértelműen arra vall, hogy nyitott egy komoly kapcsolatra.


Az biztos, hogyha ebből nem lesz semmi, akkor egy ideig nem fogok ismét ismerkedni (2 év után vettem rá magam, szintén átvertek akkor is :D), mert tényleg ennyire komolynak tűnik a részéről a dolog és nem akarom elhinni, hogy vannak emberek, akik ennyire hülyére vennék a másikat..


De, ha komoly lenne, akkor találkozna, szóval ez egy rohadt szar paradoxon..


Tegnap szóba jött ez a téma is, hogy ismerkedésnél a hűség fontos-e.

Számomra egyértelműen igen, 1 valaki legyen, és neki 100%. Ha több emberrel ismerkednék, akkor az olyan lenne, mintha lenne a, b, c opcióm és ez egy tipikus, "ha nincs ló, jó a szamár" eset.. Ezért nem is való nekem egyik társkereső app sem..


Kiderült, hogy Ő néha beszélget mással is. Az anonim oldalon is (csak hogy tiszta legyen: itt kezdtük, aztán máshová mentünk) és van még valaki, aki valószínűleg csak szexkapcsolatot akarna tőle..


Ismétlem, azok alapján, ahogyan beszél velem és ennek ellenére ír mással is, ez már a hülyítés kategória, nyilván szarul esik, de ahogy a #16 is írta: ez inkább elv/értékrend kérdése.


Szóval nem tudom, nagyon szkeptikus vagyok. Igazatok van, de elvakít a kezdeti köd.. Valószínűleg, ha élőben akadna valaki neki, aki tetszik, akkor rögtön b opció lennék..

júl. 1. 11:12
 18/23 anonim ***** válasza:
Irni azt ír, amit akar. Nem találkoztatok, nem tudja tettekkel igazolni azt, amit mond. Illetve mi az, hogy jeleket ad, hogy komoly kapcsolatot szeretne? Ne jeleket adjon, hanem kommunikálja a szavaival és a viselkedésével, különben ígérgetés az egész. De lehet, hogy komoly kapcsolatot akar, csak nem veled, elvégre már találkoztatok volna, ha ez így lenne. Egy total idegen emberbe zugtal bele úgy, hogy meg csak nem is ismered és minden, amit tudsz róla, lehet, hogy a te vagy az ő agyszulemenye.
júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez nem a hülyítés kategória. Szerintem tévúton jár a gondolatmeneted. Hűségről írsz 100%-osan, de ti még nem is találkoztatok. Szerintem ennek a hűségnek és kizárólagosságnak akkor lesz relevanciája, ha párszor randiztatok, és elköteleződtetek egymás mellett. Én ennyiből nem gondolom, hogy hülyít. Én is olyan ember vagyok, aki nem azonnal találkozik az internetről emberekkel, de ettől még rendes kapcsolatot szeretnék, ami majd kialakul a személyes találkozások után, ha megvan a közös vibe.

Az egyetlen probléma akkor van, ha mennek a hetek, és még mindig nem akar találkozni - akkor döntsd el, hogy offolod-e, és tedd azt. Ez az egy hónap pont lehet egy ilyen reális határ, hogy na most akkor hogyan tovább, beszéld meg vele, és merd lezárni, ha nincs haladás.

júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

#18

1 hónapon keresztül az időm nagy részét vele töltöttem, ha csak online is, nyilván nem ismerem eléggé, de amit megismertem belőle az nagyon szimpatikus..


#19

Valószínűleg ez a legjobb döntés, de már szó volt erről, neki így kényelmes még.. Nem tudom mi legyen, mindenesetre kicsit visszább veszek a lelkesedésből.


A hűséget arra értem, hogy szerintem az nincs rendben, ha valaki több emberrel ismerkedik aztán majd szortíroz..


"Na, téged most offollak, mert találtam jobbat, de még beszélek 4 fiúval melletted, biztos, ami biztos.."

De ez saját vélemény, nagyon sokan nem értenek velem egyet, nekem ez nem fér bele az elveimbe, ennyi.

júl. 1. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!