Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire valószínű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű, hogy rajtam kívül beszélget mással is?

Figyelt kérdés

1 hónapja beszélek egy lánnyal online, azonban találkozni nem akar még, lassan szeretne haladni.

Egyértelműek a jelei, nagyon.


Azonban furának tartom, hogy ahol megismerkedtünk anonim oldal, ott nap mint nap felnéz. (Mutatja, hogy mikor volt elérhető utoljára)

Mennyire valószínű, hogy mégsem annyira nagy a lelkesedés részéről? Tényleg nagyon egyetértelmű, hogy bejövök neki, de a fentebb említett dolog kicsit fura nekem.. Ha annyira lelkes vagyok, akkor nem beszélek mással is, de lehet csak én vagyok ilyen befásult régi módi..


Nyilván nem 100%, hogy beszélget valakivel, de hát mi más miatt elérhető az alkalmazáson?

Még mielőtt jönne valaki, hogy de hát én is elérhető vagyok: Csak azért megyek fel az alkalmazásra, hogy megnézzem Ő elérhető-e..



jún. 29. 22:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

20, ha neked ez nem fér bele az elveidbe, akkor a társkeresö egyértelmüen nem neked való.

Senki nem fogja deaktiválni a profilját kétnaponta, csak mert valakivel kétszer üzenetet váltott. Szerintem teljesen rendben van, hogy egyszerre több emberrel írogat, a végén (ha tisztességesek a szándékai) úgyis csak egy marad. A hüség nem itt kezdödik, nevetségesek az elvárásaid, még nem is láttad, kihez akarsz hüséges lenni?

júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

A #21 jól írja.


Hűségről akkor beszélhetünk, miután volt személyes találkozó, és ott eldőlt, hogy akartok egymástól valamit.


Nyilván online is van, aki szimpatikusabb, de megeshet, hogy élőben hatalmas csalódás.

(Ezért is fa$zság húzni.)


És igen, általában valószínűleg van mindig 4-5, akik "versenyben vannak", abból kerül ki az az 1, a többi meg olyankor megy a levesbe.


Legutolsó körnél nekem 3 jelölt volt.

2-vel végül nem jutottunk el a személyesig (egyik elszólta véletlen, hogy 3 hete ért véget a 4 éves kapcsolata, a másik meg szinte sose ért rá), a 3. meg azóta a férjem.

júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége?
júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Nem tudom, akkor ezek szerint fordítva vagyunk összerakva.

Nem hűségről beszélek, szimplán elveim vannak, hogy nem opcióként tekintek senkire sem.

Beszélek 3 lánnyal párhuzamosan aztán majd összejövök azzal, aki éppen pont ráér? Ez a "ha nincs ló jó a szamár" kategória.


Ugyanez fordítva, beszél a lány 3 fiúval, én vagyok a negyedik. A 3 fiúval nem jön össze különböző okok miatt, pedig Őket akarta nagyon, viszont velem összejön, mert én maradtam mint sokadik opció. Nem akarok senki számára masodik opció sem lenni.

Értem a ti gondolkodásaitok is, de nem fogom saját magam szembe köpni. Ismerkedem 1 lánnyal, majd ha nem jön össze, utána próbálkozok tovább, ez így korrekt szerintem.


De, nem vagyunk egyformák, van ráció abban is, amit ti írtok.


#23

Konkrétan semmi, ugyanúgy online írunk. 4x adtam neki utalást találkozásra az 1 hónap alatt, én már feladtam ezt. Nem hajt a tatár, egyedül is nagyon jól érzem magam, de úgy látszik, hogy ebbe én képzelek bele többet.

Ha annyival sem tisztel meg, hogy legalább egyszer találkozzunk akkor nincs miről beszélni. Neki így komfortos online, mert így még soha nem ismerkedett.. Hát köszi, én se ismerkedtem sokat online, de magától értetődő, hogy nem húzom a saját időmet feleslegesen így max 1 hét és találkozás kell..


Más már 1 hét után dobta volna, szóval azt sem lehet mondani, hogy én lennék türelmetlen. Továbbra is beszélgetni fogok vele, de közel sem mutatok olyan érdeklődést, mint eddig. Hülye nem vagyok.. :D

tegnapelőtt 10:45
 25/38 anonim ***** válasza:

"Ismerkedem 1 lánnyal, majd ha nem jön össze, utána próbálkozok tovább, ez így korrekt szerintem."

Ez ugyanaz, mint amiröl mi beszélünk, csak mi gazdaságosabban használjuk ki az idönket. Nálad is a következö lány ugyanúgy "szamár" lesz, mivel csak azért ismerkedtél meg vele, mert az elsövel nem jött össze.


Amíg nem találkozok személyesen valakivel, addig nekem minden "opció" ugyanolyan értékü. Felesleges addig sorrendet állítani, mert sosem lehet tudni, hogy aztán élöben milyen lesz. Lehet, hogy teljesen megfordul a sorrend, akiröl azt hitted, hogy a legjobb parti, az kerül a sor végére és fordítva. Tudnék mesélni.

tegnapelőtt 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

"Amíg nem találkozok személyesen valakivel, addig nekem minden "opció" ugyanolyan értékü. Felesleges addig sorrendet állítani, mert sosem lehet tudni, hogy aztán élöben milyen lesz. Lehet, hogy teljesen megfordul a sorrend, akiröl azt hitted, hogy a legjobb parti, az kerül a sor végére és fordítva. Tudnék mesélni."


Mintha csak én írtam volna.

#22 vagyok, és ha valakivel személyesen nincs meg az, amit érezni szeretnék, akkor nem jövök vele össze (nagyritkán adtam így esélyt, de nem lett sose jó vége).

Online meg nem lehet egyszerűen eldönteni, ezért is utáltam, mikor még nem is találkozunk, de már tervezgetett valaki....

tegnapelőtt 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Csak ilyenkor megvagyok lőve, mert találkozni meg nem akar, azaz, telibe szarja az egészet. De az szövegeiből nem ez jön le.


Lehet el kellene engednem, ennek így sok értelme nincs.

tegnapelőtt 18:16
 28/38 anonim ***** válasza:

Hányszor írod még le? Nem így gondolkodik sok ember, hiába írod le még 20x.

Nem találkoztatok még, nincs valódi kapcsolatotok. Nincs mire priorizálni. Attól mert te egyszerre 1 emberrel beszélsz online, és mondjuk 81.32%ban vonzódsz az egészhez, befuccsol, majd elkezded a következővel, vele 71.35%-ra tetszik a dolog, ugyan úgy meglesz a két ember között a különbség, csak időben eltolva, és mondjuk összejössz a másodikkal, de az első már offolt, ugyan úgy lehetne ezt mondani, hogy nade miért vele jössz össze, a második szimpibb volt, de ő már offolt, mintha ez egy időben történne. :D Na most be lehet látni párhuzamos ismerkedés esetén is, hogy lesz egy ember, aki a legvonzóbb valaki számára, na és szerintem itt jön a fairség kérdése, hogy miután élőben találkoztak, és folytatni akarják, utána zárja le a többivel. De amíg még nem is találkoztak, nem is ismerik valójában az emberek ezt a "százalákot", valódi érzéseket, kémiát.... azt majd csak élőben.

Ha te valóban komolyan gondolnád a kis gondolataidat, akkor rendesen elköszönnél a nőtől, majd ismerkednél mással.

Ami még eszembe jut, hogy ne UTALGASS, Kérdezz rá konkrétan egy telefonhívásra ma estére, majd egy randira. Ha nem, akkor köszönj el.

tegnapelőtt 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Az utóbbi válaszod már kezd közeledni a realitás talajához.

Magyarul igen, aki ennyire tologatja a dolgot, és kibújik a személyes találkozás alól, érdemes meggondolni, van-e értelme időt pazarolni rá.

(Szvsz nincs.)

tegnapelőtt 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van.

4x kérdeztem már meg tőle, utalással, anélkül, bárhogy.. Ami nem megy nem kell erőltetni.


Egyre inkább kezdem elveszíteni az érdeklődésem, még elköszönni sem kell. Szerintem, ha így folytatjuk kb 3-4 nap és annyira ellaposodik az egész beszélgetés, hogy nem is fogunk írni egymásnak..

Köszönöm mindenkinek a választ.

tegnapelőtt 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!