Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki az aki megbánta hogy igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki megbánta hogy igent mondott a férjének amikor feltette a kérdést?

Figyelt kérdés
Az ábrándított ki ami lett évek alatt.Elhízott nem tesz ellene.Nem eszik hanem zabál.Sajnálom de nem tudom szebben leírni.Mióta házasok vagyunk leadta az önbecsülését nem ad magára.Annyira nem vonz már évek óta nincs szex váláson gondolkodom.
jún. 29. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Te vagy az. És ha így van akkor válj el. Minek vagy ebben a gödörben? Ha nem hát rá semmi akkor nem fog megváltozni.
jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Én is azt mondom, hogy ha nem tudtok megoldást találni, akkor el kell válni.
jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Vannak sokan nyilván. Miért fontos ez neked?
jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudod vagy nem akarod megbeszélni vele ezt? Vagy vákkj el najd akkor lefogy
tegnapelőtt 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Kimondtad, hogy jóban rosszban, holtomiglan, holtodiglan, akkor ne válj el. Ha bármilyen más örökre szóló szerződést szeretnél felbontani, akkor nem támogatnának ennyire. Ülj le a férjeddel beszélj a problémáról, és oldjátok meg együtt. Tánogassátok egymást mert erre válalkoztatok, amikor igent mondtatok egymásnak.
tegnapelőtt 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem, Te.

Szívesen.

🤓

tegnapelőtt 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!