Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt olyan hogy megbántad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy megbántad, hogy visszautasítottál valakit?

Figyelt kérdés
Kort és nemet esetleg okot írjatok légyszives.

ápr. 27. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Bem
ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

24/N

ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Nem volt még túl sok ilyen helyzet. Eddig két egyértelmű eset volt, amikor visszautasítottam valakit. Egyiket sem bántam meg.

34/N

ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nem. De fordítva volt már, hogy valaki engem utasított el azután meg meggondolta magát. 😅
ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Tinikorom végén volt egy srác, akivel nagyon jó barátok lettünk, és egyszer részegen pettingeltünk. Aranyos volt nagyon, helyes, és nagyon odáig meg vissza volt értem. Az volt vele a baj, hogy egy évvel fiatalabb volt nálam (nekem a 3-4 évvel idősebbek jöttek be mindig), és nagyon gáz volt a családi háttere. Erről ő nyilván nem tehetett, de én akkoriban a biztonságot kerestem a másikban(nem anyagi téren), és így, hogy ő is teljesen kivolt az élettől, ezt nem éreztem mellette.

Akkor nagyon sajnáltam utólag, hogy kioffoltam. Kb 2 éve rámírt instán, és valami ontó paraszt lett belőle.

Csak remélni tudom, hogy nem ez az élmény változtatta meg drasztikusan.

ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem is tudom. Volt egy srác aki facen nagyon nyomulós volt és nem voltak fent normális képei. Aztán nagy nehezen találkoztam vele, de hívtam a barátnőmet is. Hátha valami zaklató lenne. Eldobtuk mindketten az agyunkat. Nagyon helyes srác volt. De mint kiderült nem egy hűséges fajta. A következő randin kettesben voltunk és ugye megtörténtek a dolgok… Màsnap már másik nő volt nála. Szóval utólag jobb lett volna hagyni a dolgokat. Akkor voltam 16 éves most meg 26 vagyok. De azóta megtanultam hallgatni a megérzéseimre.
ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Igen, fiatal koromban sok olyan lehetőég volt amit utólag nagyon bánok hogy kihagytam. Ez van, tanul belőle az ember :)
ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1* nagyon is volt ilyen szitum. (F42)
ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Dagi srácokat ki szoktam offolni. Nem bántam még meg.


30/N

ápr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, aki lepontozott elmondaná, hogy mi nem volt hasznos a válaszomban? :D
ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!