Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 5 és fél millió forint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5 és fél millió forint megspórolt pénzem van 27 évesen, az elégnek számít?

Figyelt kérdés

Valamennyivel több mint 5.5M


Saját ingatlanom sajnos nincs.


27/F



tegnapelőtt 20:15
A kérdező szavazást indított:
Nekem a hetibérem ennyi te lúzer 😂
Ez semmi, menj nyomortelepre ott próbálkozz
Csak ennyi? Miért nem önfejlesztesz? Mondjuk alapíts vállalkozást!
Igen, elég
(férfi vagyok)
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A kérdés az,hogy mihez? Nekem is ennyi van kb.,de nekem van mellette saját lakásom. De szerintem senkit nem a spórolt pénzed fog érdekelni, legalábbis önmagában nem ez alapján keres valaki párt. Lehet érdemes valami befektetést keresned,amivel tudod kamatoztatni.
tegnapelőtt 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Mihez?
tegnapelőtt 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2


Hogy ne legyetek ilyen megalázó állandóan incelező leereszkedő stílusú kioktató nyomorékozóak velem csak azért mert nincs párkapcsolatom, pontosabban írva mert nincs barátnőm.

tegnapelőtt 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

#3


De az megvan, hogy az anyagi helyzetednek semmi köze a mentális és a szellemi állapotodhoz? Nem releváns, hogy mennyi pénzed van. Lehetsz egy normális átlagos ember akinek lehet barátnője, vagy lehetsz egy hímsoviniszta nőgyölölő akinek nem lesz barátnője. Ez nem a megtakarításodnál fog eldőlni.

tegnapelőtt 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4


Már eldőlt. Volt évekkel ezelőtt egy kérdés, hogy járnátok-e egy férfival ha kizárólag csak ezek alapján és ott fel volt töltve egy kép ahol le volt fotózva a bankszámlaegyenlege, amin alig pár ezer forint volt.

Három választás volt: 1) Igen 2) Nem 3) Meleg férfiként igen.

Viszonylag sokan szavaztak, de kb 90-10-hez volt a Nem:Meleg férfiként igen arány, és ha jól emlékszem csak egyetlenegy nő szavazott az igenre.


Tehát igenis számít a megtakarítás.

tegnapelőtt 20:59
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

#5


Ha ezt tudom, hogy ilyen egyszerű akkor feltöltök egy képet az Eurós számlámról és már megyek is randizni. Kösz Bro, mostmár minden világos.



😅😂

tegnapelőtt 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Számomra nem. Számodra úgy néz ki, hogy igen.
tegnapelőtt 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6


Egy szóval sem írtam, hogy több pénzzel garantálva van a siker. Viszont a hiányával garantálva van a bukás.


Tehát a megléte nem feltétlenül jelent automatikusan igent, míg a nem léte automatikus nemet jelent. Legalábbis a gyakori kérdéseken szavazó nők szerint.

tegnapelőtt 22:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Orbán el fogja inflálni.
tegnap 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9


Nem írtam, hogy forintban. Pont emiatt, bölcs ember nulla forintot tart megtakarításként. A mai árfolyamon ennyi. De igazad van, ez szinte biztosan növekedni fog a jövőben.

tegnap 23:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!