Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veszekedés során azt mondja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés során azt mondja a pasim az én házamban azt csinálod amit mondok vagy mehetsz ahogy jöttél?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ez rosszul esik.Nem tudom hova tenni a kapcsolatunkat ilyenkor.
jún. 29. 17:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Az attól is függ,min veszekedtetek,hogyan nézett ki ez az egész.Ha például te provokálod a férfit,akkor ne csodálkozz,ha ilyet mond.De az is lehet,hogy pusztán egy egomániás,pökhendi alak,aki uralkodni akar feletted.
jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
Helyes válasz: "Megyek, ahonnan jöttem."
jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%

Én összecsomagolnék amíg nincs otthon és eltűnnék nyomtalanul:)

Ha most ilyen, mi lesz később?

Érdekes..és sosem éreztem azt h jaj mi lenne velem ha kidob. Sőt, én mondtam, ha nem szedi össze magát ott hagyom a házában.

jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13%
Akik olyasmit válaszoltak, hogy lelépnének, azok miért addig akarnak összecsomagolni, amíg a ház tulajdonosa nincs otthon? Mi okból kell bűnöző módra sunnyogni? Vagy talán csomagolás közben olyat is el akartok tulajdonítani, ami nem is a tiétek? 🤔
jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Uralkodni akar... rajtad is, úgyhogy csak óvatosan egy ilyennel!
jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
14, talán azért, hogyha hozzád hasonló paranoiás pszichopata akkor például ne öntsön le sósavval amiért el merem hagyni.
jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17%

#16, „talán azért, hogyha hozzád hasonló paranoiás pszichopata akkor például ne öntsön le sósavval amiért el merem hagyni”

A degradáló reakciódból ítélve rátapintottam a lényegre.

Amúgy csak szólok, hogy mielőtt a kulcsot is lenyúlnád egy sikeresen zárult kapcsolat végén, azért ne lepődj meg azon, ha a költözésed után a szerencsés szépen le is cseréli az ajtózárat. 😅

tegnapelőtt 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Teheted ki a röhögő fejecskéket, mert a te nyakad tetején amúgyis csak egy segg van, és rajtad kívül senki sem röhög.

Magadból indulsz ki azért írsz ilyeneket, meg esetleg azokbol az olcsó prostituáltakból akiket össze tudtál szedni az életed során, mert normális ember a hozzád hasonlókat elkerüli.

Rólam pedig semmit sem tudsz, és szöveget értelmezni sem. A kis troll agyadba legfeljebb a pénz fogalma fér bele, azt hiszed mindenkinek a legfontosabb a pénz, meg a lopás, és mások átverése. Igen, te ilyen vagy, ebben mozogsz, de elárulom, vannak különböző emberek is.

tegnapelőtt 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
38%

#18, „Teheted ki a röhögő fejecskéket, mert a te nyakad tetején amúgyis csak egy segg van, és rajtad kívül senki sem röhög.”

Szerintem is szomorú, hogy te a szakításaidat lopással zárod. A személyeskedéssel meg a terelésen kívül nem tudom, hogy mi akarna lenni a célod.

„Magadból indulsz ki azért írsz ilyeneket, meg esetleg azokbol az olcsó prostituáltakból akiket össze tudtál szedni az életed során, mert normális ember a hozzád hasonlókat elkerüli.”

Abból indultam ki, aki erre hajazó irományt produkált a kommentszekcióban. Természetesen gyanússá vált, mert az ilyen elköltözéses dolgokat sokkal tisztább úgy intézni, hogy a tulajdonos is jelen legyen. No de még direkt úgy is intézni, hogy pont ne akkor legyen otthon?!

„Rólam pedig semmit sem tudsz, és szöveget értelmezni sem. A kis troll agyadba legfeljebb a pénz fogalma fér bele, azt hiszed mindenkinek a legfontosabb a pénz, meg a lopás, és mások átverése. Igen, te ilyen vagy, ebben mozogsz, de elárulom, vannak különböző emberek is.”

Már megint habzó szájjal terelsz. Valóban nem tudok rólad olyan sokat, habár az eddigi megnyilvánulásaid alapján éppen eleget. Biztosan szövegértési problémáim vannak, DE az…

„Én összecsomagolnék amíg nincs otthon és eltűnnék nyomtalanul”

…elég „furi” megfogalmazás, főleg szakításkor, ami meg ugye alapból nem egy jó szájízű dolog. Nem mindig közös megegyezés alapján történik (a te példád alapján sem), ami már önmagában felveti a hirtelen felindulásból történő meggondolatlan cselekvés, olykor bosszú gyanúját. Tudod a különböző emberek között nem mindenki naiv.

És az ajándék szmájli: 😘

tegnapelőtt 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!