Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasitoknak eljárna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitoknak eljárna a keze egy nagy veszekedés során azt meg lehet bocsátani?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon felhúztam magam és eléggé megütöttem párszor a párom, most gondolkodik a szakításon.... de én erről nem nagyon akarok hallani...
2022. máj. 14. 18:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Ha van esze elhagy!
2022. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Csakis a szakítás opció ezek után. Nincs bocsánat. Aki egyszer megteszi, az megteszi másodszor is.

Pláne, hogy nem is egyet kevertél le neki, hanem "párszor" ráütöttél.


Másrészt ez is nagyon agresszív-dominánsnak hat: "de én erről nem nagyon akarok hallani".

Nem érdemelsz meg nőt.

2022. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy te mit akarsz?

Én még akkor is szakítanék, ha csak fenyegetsz vele, nemhogy ha megteszed!

2022. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Bárkivel is leszel ezek után csak sajnálni tudom!
2022. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%
Ha komolyabb, látható nyoma van, még látleletet is vetetnék és feljelentenélek a francba.
2022. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%

Az áldozattipusok, főleg akiket vertek gyerekkorukban, megbocsájtanak es reménykednek abban hogy tobbet nem fordul elo.

Csak epp az aldozattipusokat nehéz tisztelni..

Amig nem vagy képes megtanulni tisztelni a nőket, es az önkontrollt, hát normalis kapcsolatod nem lesz.

2022. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Általánosítás hogy máskor is megteszem mert négy éve nem tettem meg ,ezek után sem fogom megtenni. És igen egy férfi legyen domináns határozott egy férfi ettől férfi
2022. máj. 14. 18:43
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
Nincs bocsánat. Egy férfi nem üt meg nőt.40f
2022. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Az első pofon után otthagynám, mert aki nem tud agresszió nélkül konfliktust kezelni, az egy ostoba alak, és nem, cseppet sem domináns vagy férfias. Épp ellenkezőleg, egy gyáva alak, akinek a szavai nem elegek ahhoz, hogy eredményt érjen el velük.

Másrészt ha belegondolok, hogy gyerekem van, őt is megverné? Mondjuk kamaszként visszaszól vagy bármi, őt is megverné párszor?

Nem, nálam a párkapcsolaton belüli erőszak (és ez az) azonnal szakítást jelentene.

2022. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a 12. és a 7. ugyanaz az ember!

Szánalmas!

2022. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!