Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veszekedés során azt mondja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés során azt mondja a pasim az én házamban azt csinálod amit mondok vagy mehetsz ahogy jöttél?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ez rosszul esik.Nem tudom hova tenni a kapcsolatunkat ilyenkor.
tegnapelőtt 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Szarul esik nyilván, de ha az övé a ház, akkor bármikor kidobhat. Ez ilyen, vagy elfogadod és a cselédje leszel vagy tényleg mehetsz amerre látsz. Én az utóbbit javaslom, de szerintem ha ezt mondta, akkor te sem voltál egy földre szállt kisangyal.
tegnapelőtt 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Lakj a saját házadban, ilyen egyszerű. Ott majd te dirigálsz.
tegnapelőtt 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
ha ingyen tart akkor valamit valamiért. Inkább állj a sarkadra és fizess egyedül egy albit.
tegnapelőtt 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
65%
Interesztink.
tegnapelőtt 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem max 1x mond vki ilyet 😂
tegnapelőtt 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az van hogy ha ingyen lakik nálam barátnőm és nem kell semmit fizetnie akkor annyit hogy például el indítja a mosogató gépet vagy a mosógépet igazán bele fér. ettől valaki nem lesz cseléd csak segít.


De most nyilván én leszek a nő kizsákmányoló szemét láda.

tegnapelőtt 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Legközelebb mondd neki, hogy rendben van.Visszajövök a cuccaimat összepakolni xy napon, majd menj el otthonról.Hidd el, keresni fog.Majd akkor maradj csak ott, ha könyörög érte bocsánatot kér.Aztán fenyegesd meg, hogy ha még egy ilyen előfordul, tényleg mész, ez volt az utolsó eset, hogy ezt mondta.Mert ilyet csak akkor mondjon, ha komolyan is gondolja.

A férfiak nem értenek a szavakból, csak a tettekből.Ha kellesz neki, akkor változtatni fog a viselkedésén.Ha nem, akkor meg jobban jársz nélküle.

Ha nem tudsz hova menni és csak érdekből vagy vele, akkor meg húzd meg magad és csak aljas, alattomos módszerekkel manipuláld, sose konfrontálódj vele szemtől szembe.Természetesen emellett húzd le minél több pénzzel.Ő sem szeret téged és nem is tisztel, ha így bánik veled.Az ilyen ezt érdemli.

tegnapelőtt 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%
Na látod kérdező, ezért jobb egy mamahoteles férfi, mint egy saját házzal incselkedő, pasinak nevezett pojáca. 😅
tegnapelőtt 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Ne erezd magad nála otthon véletlen se.
tegnapelőtt 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem hogy min veszekedtetek, amikor ez elhangzott?


Korábban is mondott már hasonlót vita, veszekedés során?


Nagyon kiszolgáltatott helyzetben vagy valamilyen okból, vagy meg tudnád oldani a költözést belátható időn belül, ha úgy döntenél, vagy úgy alakulna a helyzet?

tegnapelőtt 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!