Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy mérnök nő a gyárban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy mérnök nő a gyárban, aki nagyon bejön nekem, de én csak egy egyszerű melós vagyok. Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Gyönyörű nő, elvált, van egy gyereke. Nem tudom mennyit keres, de nálam többet, hiszen én csak egyszerű melós vagyok. Párszor beszélgettem vele munkaügyben, kedves, mosolygós, kissé szabadszájú, talpraesett nő. Szeretném elhívni randira, de nem tudom, hogy randizna-e velem. Kb. 180 magas, sportos, 29 éves férfi vagyok, a nő idősebb nálam pár évvel. Megpróbáljam vagy még most felejtsem el, amíg nem fáj?
jún. 29. 17:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
58%

Gyereke van szóval van esélyed. Ha gyermektelen lenne akkor csak menő vállalkozóként rúghatnál labdába.


38F incel

jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nagyobb eséllyel utasít el, mint jönne veled össze sztem, de attól még lehet esély. Hívd el, ha fel tudod dolgozni az esetleges visszautasítást is, hátha.
tegnapelőtt 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!