Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy mérnök nő a gyárban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy mérnök nő a gyárban, aki nagyon bejön nekem, de én csak egy egyszerű melós vagyok. Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Gyönyörű nő, elvált, van egy gyereke. Nem tudom mennyit keres, de nálam többet, hiszen én csak egyszerű melós vagyok. Párszor beszélgettem vele munkaügyben, kedves, mosolygós, kissé szabadszájú, talpraesett nő. Szeretném elhívni randira, de nem tudom, hogy randizna-e velem. Kb. 180 magas, sportos, 29 éves férfi vagyok, a nő idősebb nálam pár évvel. Megpróbáljam vagy még most felejtsem el, amíg nem fáj?
tegnapelőtt 17:28
1 2 3
 1/22 Noren1989 ***** válasza:
60%
Verjed, míg àll a répa.
tegnapelőtt 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
egy mákod van a magasságod, de amúgy felejtős magas pasit simán talál diplomásból is, én hagynám a francba
tegnapelőtt 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
Egy próbát megér, de előtte célszerű felkészülni a csalódásra.
tegnapelőtt 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
2: 180 hol magas? Az elég átlagos.
tegnapelőtt 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
180cm szerintem kicsit magasabb az átlagosnál.
tegnapelőtt 17:57
 6/22 Noren1989 ***** válasza:
83%
Kérdező, igazad van. Az eu-s àtlagmagassàg 176.
tegnapelőtt 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mindegy, köszönöm a válaszokat. A répaverés tényleg működik, de csak ideiglenesen. :D Megpróbálni pedig lehet megpróbálom, végülis nem ez lenne az első, hogy elutasítottak. Köszi mégegyszer! :)
tegnapelőtt 18:04
 8/22 Noren1989 ***** válasza:
20%
Nincs mit. És csak normàlisan.
tegnapelőtt 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
hát én előbb mennék neki egy grizli medvének puszta kézzel minthogy ezt megpróbáljam...
tegnapelőtt 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem akarsz lelkileg padlóra kerülni? Akkor felejtsd el


Egy diplomás,gazdag, mérnők nőnek egy egyszerű melós az kaki,fika, keveset érő fogyatékos.

tegnapelőtt 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!