Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy mérnök nő a gyárban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy mérnök nő a gyárban, aki nagyon bejön nekem, de én csak egy egyszerű melós vagyok. Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Gyönyörű nő, elvált, van egy gyereke. Nem tudom mennyit keres, de nálam többet, hiszen én csak egyszerű melós vagyok. Párszor beszélgettem vele munkaügyben, kedves, mosolygós, kissé szabadszájú, talpraesett nő. Szeretném elhívni randira, de nem tudom, hogy randizna-e velem. Kb. 180 magas, sportos, 29 éves férfi vagyok, a nő idősebb nálam pár évvel. Megpróbáljam vagy még most felejtsem el, amíg nem fáj?
jún. 29. 17:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%

"Felejtsem el?"



"elvált, van egy gyereke"



"a nő idősebb nálam pár évvel"



"végülis nem ez lenne az első, hogy elutasítottak"



Ha egy idosebb, gyerekes no elutasit, akkor az annyira nem nagy problema, szerintem. Lehet, hogy jobban is jarsz.



40F incel

jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Noren1989 ***** válasza:
53%

#11 nem mindenki egy életképtelen nyomorult, lehet, h Kérdezőnknek bejön.


Ne vedd magadra.

jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
27%

"Kérdezőnknek bejön"



Nem mindenki mazochista.



40F incel

jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Noren1989 ***** válasza:
39%
Montam, h ne vedd makadra!!!!
jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Helyes vagy?

Max akkor

Már feltéve ha tényleg “gyönyörű” és nem egy átlag nőt ajnarozol

Tudod a tényleg gyönyörű nők nagyon ritkák

jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
Én megpróbálnám az tuti. Még mindig jobb megpróbálni és esetleg nem jön be mint hagyni és sosem tudod meg mi lett volna ha.. Azért esélye van a dolognak.. Nem mondom, hogy sok de kB 50:50. Nem tudod miért van egyedül ha olyan jó nő de az is lehet, hogy már kéne neki egy férfi figyelme. És ha eleget keres és nem egy aranyásó aki csak a pénz miatt keres pasit akkor mindegy neki, hogy munkás vagy. Inkább az a gond nőknél ha nincsen munkája a pasinak vagy problémásnak találják, nem mindenkit csak pénz érdekel. Főleg ha neki van annyi amennyi kell.
jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
#15 Nyilván nem tökéletes, egy néhány kiló súlyfelesleg van rajta, de nekem így is nagyon tetszik és szerintem őt lehet gyönyörűnek nevezni. Rólam pedig annyit, hogy 29 éves létemre már többen is 18-nak néztek a melóban. Én ezt mindig bóknak tekintettem, bár lehet, hogy néhány nőnél hátránynak számít.
jún. 29. 19:02
 18/22 A kérdező kommentje:
#16 Igazad van. Neki nincs szüksége az én pénzemre, az biztos, szóval ilyen veszély nem fenyeget szerencsére.
jún. 29. 19:03
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld meg! Én nőként mondom, biztos nem haragudnék meg, még akkor sem, ha nem viszonoznám a közeledést.
jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
40%
Ez jó kérdés.Ha jól nézel ki(jóképűség is fontos)igényesen öltözködsz,akkor összejöhet.Ahogy kiveszem a stílusodból,nem vagy egy buta alkesz.Ami kérdés még,hogy miként viszonyul az alacsonyabb egzisztenciához,kevesebb jövedelemhez.Ha nem egy fagyott szívű jégkirálynő,akkor nem biztos,hogy nagy probléma neki.Meg mondjuk lehet párkapcsolata attól még,hogy elvált.
jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!